11-01-2021 07:00

Apple zwraca koszty naprawy iPhone’a 11 jeśli tylko sprzęt należał do konkretnej serii

Zeszłoroczna generacja popularnej serii smartfonów uwielbianej marki jak zwykle wzbudziła ogromny entuzjazm użytkowników. Niestety podstawową wersję iPhone’ów 11 trapią rozmaite usterki, a jedna zdarza się nagminnie – zawieszający się ekran dotykowy, uniemożliwiający normalne korzystanie z urządzenia. Problem jest na tyle poważny, że producent rusza z globalną kampanią naprawczą.

Akcja producenta dotyczy smartfonów wyprodukowanych od listopada 2019 do maja 2020

Każdy, kto zgłosi tego rodzaju problemy z iPhonem 11 (nie dotyczy wersji Pro oraz Pro Max) przez specjalny formularz na stronie internetowej Apple, może liczyć na darmową wymianę felernych części w autoryzowanym punkcie. A co mają zrobić użytkownicy, którzy nie zwlekali z naprawą i ich sprzętem zajął się inny serwis iPhone – tego niestety producent nie doprecyzowuje. Oficjalne komunikaty wspominają o pełnej refundacji poniesionych wydatków, ale brakuje informacji o szczegółowych warunkach programu. Użytkownikom zaleca się indywidualny kontakt z obsługą klienta Apple w sprawie zwrotu kosztów.

Nie tylko zawieszający się ekran sprawia Ci problemy? Nasz serwis iPhone wykona niezbędne naprawy

W firmie Telefonarium stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Zajmujemy się zarówno najnowszymi modelami sprzed kilku miesięcy, jak też sprzętem sprzed kilku ładnych lat. Choć w iPhone’ach z serii 11 to właśnie dotyk stanowi główną bolączkę, to nie jedyna problematyczna część. Sprzęty firmowane przez Apple zmagają się m.in. z uszkodzeniami łącz systemowych, obniżeniem jakości rozmów przez usterki głośników i mikrofonów czy wyjątkowo wrażliwym przyciskiem ON/OFF. We wrocławskim serwisie iPhone’ów wykonujemy kompleksowe naprawy – większość z nich objęta jest 3-miesięczną gwarancją. Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, albo zamówić kuriera który odbierze Twój sprzęt i dostarczy go do Telefonarium. Z wieloma awariami uporamy się jeszcze tego samego dnia!

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane