Przydatne informacje

 • Naprawy przeprowadza właściciel
 • Parking dla klienta
 • Bezpłatna wycena
 • Płatność kartą
 • Telefon zastępczy

Wymiana szybki Iphone Wrocław

 • iPhone 7
 • iPhone 5
 • iPhone 5C 5S
 • iPhone 6
 • iPhone 6s
 • iPad
Lp Usługi – Hardware iPhone 7 Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone  7 jakość oryginału 400zł 5-10 godz.
430zł 50 minut
2  Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone  7 zamiennik 290zł 5-10 godz.
40 minut

Twój iPhone upadł lub został uderzony? Wymiana szybki iPhone Wrocław to dla nas drobiazg

Jak dotąd każdy telefon marki Apple’a to dobrze zaprojektowane i wykonane, a przy tym  znakomicie wyposażone urządzenie, które po prostu chce się brać do ręki. Nieustanne użytkowanie idzie niestety w duecie ze zwiększonym ryzykiem jego uszkodzenia. Dotyczy to przede wszystkim, jak w każdym innym smartfonie, ekranu, który jest stosunkowo delikatnym elementem o dużej powierzchni. Użytkownicy tych urządzeń zamieszkujący Wrocław bądź bywający w nim nie muszą się jednak martwić. Wymiana szybki iPhone nie stanowi dla nas żadnego problemu, niezależnie od tego, czy będzie to iPhone 7, iPhone 6 czy też iPhone 5 bądź 5S. Dziś podpowiemy Ci co warto zrobić, gdy szybka w Twoim telefonie wymaga reanimacji!

 

Wymiana szybki iPhone? U nas szybko i tanio!

Niejeden spośród nieco starszych modeli iPhone jest telefonem na tyle dobrym, że z powodzeniem może służyć swojemu właścicielowi jeszcze przez długi czas, bez trudu radząc sobie z aktualnymi wymaganiami technicznymi. Każdej kolejnej generacji producent nie szczędzi bowiem znakomitych podzespołów o dobrych parametrach. Tym, co może zagrozić jego dalszemu satysfakcjonującemu użytkowaniu są jednak różnego rodzaju zdarzenia losowe, których ryzyka w codziennej gonitwie często uniknąć wprost nie sposób.

Wielką wygodę, jaka towarzyszy korzystaniu ze współczesnych urządzeń tego typu, a także ich szerokie możliwości zawdzięczamy dużemu ekranowi. Jednocześnie jednak jest on powodem problemów i rodzi konieczność zwracania szczególnej uwagi na sposób postępowania z telefonem. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, albo nawet twardy przedmiot włożony wraz z nim do kieszeni by okazało się, że konieczna jest wymiana szybki iPhone. Różnego rodzaju obudowy albo nie spełniają w pełni swojej roli, albo obniżają wygodę posługiwania się aparatem.

Na szczęście Wrocław jest miastem, w którym działa profesjonalny serwis Telefonarium. Każdą usługę wykonujemy w krótkim czasie, skutecznie i w korzystnej cenie – wymiana szybki nie jest tu wyjątkiem. Jeśli twój iPhone 7 wymaga tego rodzaju naprawy, sprawdź nasz cennik i przynieś nam telefon. Żadnego kłopotu nie stanowi także wymiana szybki w modelu iPhone 6, ani iPhone 5 czy też 5S. Oddaj swoje urządzenie w dobre ręce doświadczonego serwisanta i bądź pewien, że będziesz mógł liczyć na fachową usługę.

 

Zbita szybka iPhone- jak przebiega naprawa?

Wymiana uszkodzonego szkła nazywana jest również jego refabrykacją. Zabieg ten polega na wyjęciu starego szkła ochronnego, jednak zachowuje się jego oryginalny panel wyświetlacza znajdujący się pod spodem. Samego wyświetlacza się wówczas nie wymienia.

Taka naprawa szybki iPhone jest bardzo łatwa i nie zabiera zbyt wiele czasu – wystarczy podmienić jeden element i gotowe. Gdy nie ma konieczności wymiany panelu znajdującego się pod szkłem, naprawa jest również relatywnie niedroga.

Istnieje jednak warunek możliwości przystąpienia do takiej naprawy – telefon iPhone musi posiadać oryginalny wyświetlacz. Jeżeli Twój smartfon takiego nie posiada, konieczna będzie również wymiana matrycy na oryginalną marki Apple. W takim przypadku cena będzie niestety wyższa.

W każdym przypadku rozpoczynamy naprawę od zweryfikowania, czy wystarczy sama wymiana szkła ochronnego, czy też konieczna będzie wymiana wyświetlacza.

 

Wymiana zbitej szybki iPhone we Wrocławiu – dlaczego warto?

Naprawa smartfonów owocuje zawsze tym samym efektem – możesz ponownie cieszyć się swoim w pełni działającym urządzeniem. W przypadku wymiany pękniętej szybki odzyskasz utraconą uprzednio wysoką jakość odbioru obrazu – w tym m.in. podczas oglądania filmów oraz zdjęć i grafik. Ponieważ dziś wielu z nas preferuje komunikację pisemną, popękany ekran nie będzie Ci już więcej utrudniał odczytania wiadomości e-mail, czy też konwersacji na komunikatorze.

Profesjonalnie wymieniona szybka iPhone w autoryzowanym serwisie takim, jak Telefonarium, umożliwi Ci cieszenie się tymi efektami przez długi czas. Dlaczego? Każda wykonywana przez nas naprawa zostaje zwieńczona kompleksowym testem. Zależy nam na jak najwyższej jakości przeprowadzonej usługi, dlatego na bieżąco sprawdzamy efektywność naszych działań, zaś na końcu wszystko dokładnie testujemy. Dzięki temu możemy również wykluczyć inne, dodatkowe usterki, które mogły np. pojawić się w wyniku zdarzenia, w trakcie którego szybka w iPhone została uszkodzona. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu możesz mieć pewność, że usługę przeprowadzą wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy dysponują odpowiednimi urządzeniami i doskonale wiedzą, jak przeprowadzić naprawę aby była ona skuteczna, a jej efekty trwałe.

 

Ile kosztuje wymiana zbitej szybki iPhone we Wrocławiu?

Jak już wspomnieliśmy, koszty związane z przeprowadzeniem naprawy mogą być zależne od różnych czynników. Jednym z nich jest kwestia tego, czy w urządzeniu znajduje się oryginalna matryca, czy też jej zamiennik. Kolejnym może być również stopień uszkodzenia telefonu, ponieważ w cięższych przypadkach należy wymienić również inne podzespoły urządzenia.

Jeśli w grę wchodzi wymiana wyłącznie szybki ochronnej, naprawa będzie nie tylko relatywnie tańsza, ale także dużo szybsza – w naszym serwisie Telefonarium przeprowadzamy ją od ręki. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zadzwoń i opisz swój problem, napisz do nas… a najlepiej zabierz swój telefon i przyjdź do nas! Serdecznie zapraszamy.