Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis Realme Wrocław

  • Wymiana głośnika / naprawa dźwięku
  • Naprawa mikrofonu
  • Naprawa / wymiana złącza ładowania
  • Wymiana szybki
  • Wymiana wyświetlacza
Lp Usługi – Hardware Realme Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Większość modele oryginał 40-80 30min – 3dni

Twój telefon Realme utracił sprawność? Zajmiemy się tym

Realme jest jedną z tym marek, które można polecić każdemu, kto chce mieć pewność, że otrzyma wysokiej klasy, godne zaufania urządzenie. Nic nie jest jednak wieczne. Im lepsze i bardziej wszechstronne są współczesne telefony, tym intensywniej z nich korzystamy, co przekłada się na usterkowość. Użytkownicy modeli tej marki zamieszkujący Wrocław (a dzięki możliwości skorzystania z naprawy wysyłkowej także i inni) nie muszą się jednak tym zanadto martwić. Serwis telefonów Realme, jaki oferujemy pozwala przywrócić do pełnej sprawności egzemplarze, w których doszło do awarii czy zużycia wyświetlacza, głośnika, mikrofonu czy złącza. Naprawa telefonów Realme wykonywana jest u nas w sposób podporządkowany wygodzie Klienta, a więc przede wszystkim w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy ponadto w stanie pogodzić szybkość pracy z pełną skutecznością dokonywanych reperacji. Zachowujemy jednocześnie atrakcyjne ceny naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Oferowany przez Telefonarium serwis telefonów Realme we Wrocławiu to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników urządzeń tej marki

Przyglądając się poszczególnym modelom, jakie na przestrzeni ostatnich lat trafiały do oferty Realme, trudno znaleźć słabe ich strony. Ten producent zdecydowanie za każdym razem dokładał wszelkich starań, aby tworzyć nie tylko urządzenia odpowiadające potrzebom odbiorców, ale i wyznaczać nowe kierunki. Mimo wszystko jednak, popularność tych telefonów nie jest tak wielka, jak na to zasługują. My, dzięki bogatemu doświadczeniu, prowadzimy jednak także skuteczny serwis telefonów Realme. Jeśli więc masz telefon tego producenta i chcesz, by mógł Ci doskonale służyć nadal mimo pojawiających się usterek, przynieś go do nas, a my fachowo się nim zajmiemy i zwrócimy w pełni sprawnego. Często nie trzeba pozbywać się wciąż doskonale spełniających swoje zadania egzemplarzy, które utraciły sprawność na skutek różnego rodzaju uszkodzeń, eksploatacyjnego zużycia, czy innych defektów. Każda naprawa telefonów Realme dokonywana przez Telefonarium daje pewność poprawnej pracy poddanego niej urządzenia. Naszą siedzibą jest Wrocław. Zapraszamy.