Serwis Huawei Wrocław naprawa telefonów Huawei we Wrocławiu

Marka Huawei od wielu lat cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Wszystko dzięki wysokiej funkcjonalności telefonów tej marki oraz dobrym stosunku ceny do jakości oferowanych przez tego producenta urządzeń. Niestety jednak nie są to produkty idealne, w związku z czym tak, jak i inne smartfony mogą one ulec zniszczeniu. Na szczęście dla posiadaczy smartfonu marki Huawei, większość z usterek można naprawić. I to za o wiele mniejsze pieniądze niż zakup nowego telefonu. Wystarczy jedynie wiedzieć, gdzie szukać. Z pomocą pojawia się Telefonarium.pl – profesjonalny serwis telefonów Huawei Wrocław.  Od lat zajmujemy się naprawą telefonów. Zamówienia realizujemy zarówno w naszym punkcie stacjonarnym, jak i za pomocą Internetu. Zapoznaj się z naszą unikatową ofertą i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zapoznaj się z naszymi usługami i dowiedz się, co wyróżnia nasz serwis telefonów we Wrocławiu. 

​Serwis telefonów Huawei Wrocław – jakie naprawy realizujemy?

Nasi klienci najczęściej oddają nam do naprawy urządzenia Huawei, które doznały uszkodzeń mechanicznych. Zdarza się jednak, że trafiają do nas również telefony Huawei z awariami systemowymi. Dlatego zawsze w celu dokonania naprawy podejmujmy w pierwszej kolejności wykonania diagnozy. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać dokładną przyczynę uszkodzenia, co pomaga nam w dokonaniu naprawy. Diagnoza pozwala nam również w ustaleniu kosztów naprawy telefonu, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjnie niskie ceny naszych usług. Do najczęściej przeprowadzanych w naszym serwisie napraw należą:

​Wymiana szybki Huawei we Wrocławiu

Jedną z najczęściej powstających szkód w telefonach komórkowych, jest zbity ekran. Jeżeli więc szybka telefonu została zbita – zgłoś się do nas, a my usuniemy usterkę. Wymiana szybki w telefonie Huawei możliwa jest wtedy, gdy:

  • Ekran się zbił i nie wyświetla obrazu;
  • Ekran nie reaguje na dotyk – i nie ma śladów wylania.

W przypadku, gdy wymiana szybki jest możliwa, sugerujemy naszym klientom wykonanie właśnie tej usługi. Wymiana szybki jest tańsza niż wymiana całego wyświetlacza telefonu. Pod okiem naszych ekspertów szybka zostanie wymieniona, a telefon zostanie odpowiednio przygotowany i oczyszczony wewnątrz przed zamontowaniem nowego ekranu.

​Wymiana wyświetlacza Huawei we Wrocławiu

Z doświadczenia wiemy, że czasami nawet najdroższe szkło hartowane nie jest w stanie uchronić wyświetlacza telefonu przed jego uszkodzeniem. Jeżeli w trakcie upadku smartfonu, zniszczeniu uległa nie tylko szybka, ale i cały wyświetlacz – przynieś telefon do nas, a my go naprawimy. Kompleksowo przygotujemy telefon Huawei do demontażu wyświetlacza oraz zamontowania w nim nowego, sprawnego modułu. W miejscu uszkodzonego elementu wstawimy nowy wyświetlacz do telefonu, który będzie składał się z elementów takich jak: ekran, dotyk oraz szybka. Gwarantujemy wysokiej jakości serwis telefonów i szybki termin naprawy.

​Wymiana głośnika lub naprawa dźwięku w modelach telefonów Huawei

Niestety w przypadku telefonów Huawei często można spotkać się z awarią systemu audio. Jeżeli więc w trakcie rozmowy z drugą osobą, nie słyszysz jej wyraźnie lub wcale – skontaktuj się z nami, a my zlikwidujemy tą usterkę. Wymianę lub naprawę głośnika w telefonie Huawei sugerujemy również osobom, które zauważyły powstawanie szumów i trzasków w tle rozmowy prowadzonej z drugą osobą. Nasi technicy rozbiorą telefon, wymontują zepsuty głośnik, a następnie przygotują urządzenie do zamontowania nowego elementu. Po zakończeniu montażu dokładnie również sprawdzą, czy jakość audio w telefonie uległa poprawie.

​Wymiana lub naprawa mikrofonu

Zepsuty głośnik w telefonie to nie jedyna usterka, jaka może dotknąć systemu audio. Czasami zdarza się również, że dochodzi do awarii mikrofonu w telefonie. Jeżeli więc w trakcie nagrywania filmów video lub rozmowy z innymi osobami, słyszysz szumy lub trzaski – nie zwlekaj z naprawą i zgłoś się do nas! Wyeliminujemy problem zepsutego mikrofonu w Twoim telefonie! Nasi eksperci przyjrzą się usterce, wymontują zepsuty głośnik (gdy będzie to konieczne), a następnie zamontują nowy głośnik Huawei.

​Naprawa lub wymiana złącza ładowania w telefonach Huawei

To kolejna z usług świadczonych przez nasz serwis telefonów Huawei Wrocław. Wymiana baterii w smartfonach statystycznie dotyka co drugi telefon, który jest używany przez więcej niż 2 lata. Żywotność baterii niestety wraz z wiekiem urządzenia oraz stopniem jego eksploatowania ulega zmniejszeniu. Zależy ona również w znacznej mierze od liczby cykli ładowania. W większości urządzeń (również i telefonach marki Huawei), zaczyna ona spadać po 500 cyklach ładowania. Częstą usterką jest również zepsute wejście do ładowarki w telefonach, które powstaje wskutek użytkowania nieoryginalnych ładowarek. Te i wiele innych usterek jesteśmy w stanie wyeliminować niemalże od ręki. Skontaktuj się z nami i przekonaj, że wymiana lub naprawa baterii do telefonu wcale nie musi być droga ani czasochłonna.