Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis iPhone 13 Pro Wrocław

  • iPhone 13 Pro
Lp Usługi – Hardware iPhone 13 Pro Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana szybki iPhone 13 Pro jakość oryginału 990zł 5-10 godz.
   
2  Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Pro zamiennik bardzo dobrej jakości 890zł 5-10 godz.
950zł 60 minut3
3 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Pro jakość oryginału 1590zł 5-10 godz.
1690zł 60 minut
4  Naprawa głośnika od rozmów iPhone 13 Pro jakość oryginału 120-250zł 5-10 godz.
120-250zł 60 minut
5  Wymiana / Naprawa łącza systemowego / gniazda ładowania  iPhone 13 Pro jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 60 minut
6  Wymiana baterii iPhone 13 Pro jakość oryginału  290zł 60 minut.
   
   
7  Naprawa mikrofonu iPhone 13 Pro jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 2 godz.
8  Wymiana obudowy szybki tylnej tyłu iPhone 13 Pro jakość oryginału 540-590zł  1-2 dni
 
9  Naprawa przycisku włączania /  power /  on/off jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 2 godz.
10 Naprawa / wymiana czujnika zbliżeniowego / przycisków bocznych /gniazda słuchawkowego / głośnika od dźwięków jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 2 godz.
 

Przy wymianie dwóch lub większej ilości części RABAT!

Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794!

     
   

iPhone 13 Pro to urządzenie o parametrach, jakich nie powstydzi się nawet prawdziwy geek. Każdy używany sprzęt ulega awariom i zniszczeniom. Czasem ma to związek ze zwyczajnym wyeksploatowaniem, czasem z nieszczęśliwym wypadkiem. Zdarza się także, że awarie wynikają z nieprawidłowego użytkowania urządzenia. Bez względu na to, jaka jest przyczyna wystąpienia awarii, najważniejsze jest jej szybkie zniwelowanie. Nasz serwis doskonale poradzi sobie z tym zadaniem.

Parametry techniczne iPhone’a 13 Pro

iPhone 13 Pro to model flagowego smartfona od Apple o wyjątkowych parametrach technicznych. Na uwagę zasługują doskonałe aparaty, rewelacyjnie odwzorowane kolory czy rozdzielczość FHD+. Ponadto smartfon ten cechuje się wysoką odpornością na wodę i wydajną baterią. Tym, co wyróżnia ten model od innych, jest 5-rdzeniowy procesor graficzny, o 50% szybszy niż w innych modelach. Rdzenie procesora są energooszczędne, dzięki czemu czas pracy baterii jest dłuższy, a smartfon może obsługiwać złożone zadania.

Co najczęściej wymaga naprawy w iPhone 13 Pro?

Każdemu z nas chyba choć jeden raz zdarzyło się, że smartfon wysunął się z dłoni i upadł na ziemię. Taki upadek, jeżeli niefortunnie wydarzy się np. na ulicy czy na płytkach w łazience, może skończyć się pęknięciem szybki. Ta usterka jest zdecydowanie jedną z najczęstszych, z jaką zgłaszacie się do naszego serwisu. Naprawy wymagają często także gniazda ładowania czy słuchawkowe. Warto pamiętać, że elektronika w iPhone’ach jest bardzo delikatna, łatwo więc o awarię. Nieco rzadziej zdarza się brak właściwego działania przycisków w smartfonie. Czasem jest to wina producenta, a czasami użytkownika, który użytkuje sprzęt w mało delikatny sposób. Tak czy inaczej, nasi specjaliści potrafią rozprawić się z tym problemem. W zdecydowanej większości, bo aż w 90% przypadków zgłoszenia awarii, nasi serwisanci naprawiają usterkę od ręki, na miejscu.

Naprawa iPhone 13 Pro – czy to się opłaca?

Istnieje przekonanie, że naprawa smartfonów nie ma żadnego sensu, bo jej koszty przekroczą koszty zakupu nowego sprzętu. To nieprawda! Bardzo wiele usterek można zwalczyć w łatwy i przede wszystkim tani sposób. Co więcej, nawet 90% usterek jesteśmy w stanie naprawić na miejscu, bez konieczności czekania i posiadania telefonu zastępczego. Zawsze kierujemy się interesem klienta. Jeżeli naprawa będzie kosztowna i wątpliwie opłacalna, z pewnością poinformujemy o tym klienta, który sam zadecyduje o jej podjęciu bądź nie. Takie przypadki są jednak sporadyczne. O wiele częściej usterki są na tyle łatwe od usunięcia, że wystarczy kilka chwil, by nasi specjaliści mogli sobie z nimi poradzić. Zdecydowanie częściej jest to opłacalny zabieg.

Serwis i naprawa we Wrocławiu iPhone 13 Pro na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że trudno nas zaskoczyć. Nasz serwis obejmuje cały szereg drobnych, jak również poważniejszych usterek, które utrudniają lub całkowicie uniemożliwiają korzystanie ze smartfona. Profesjonalne podejście, wiedza i ogromna precyzja to tylko niektóre z zalet, jakie cechują naszych serwisantów. Jeśli Twój iPhone nie działa tak, jak powinien, nasi specjaliści zajmą się nim i dadzą mu nowe życie. Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, by Twój telefon działał jak nowy. Wysoki poziom oferowanych przez nas usług doceniają zadowoleni klienci – możesz do nich dołączyć!