Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis iPhone 12 Pro Max Wrocław

  • iPhone 12 Pro Max
Lp Usługi – Hardware iPhone 12 Pro Max Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 12 Pro Max jakość oryginału 5-10 godz.
 40 minut
3  Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 12 Pro Max zamiennik dobrej jakości 5-10 godz.
40 minut
4 jakość oryginału 5-10 godz.
40 minut
5  Naprawa głośnika od rozmów iPhone 12 Pro Max jakość oryginału 5-10 godz.
40 minut
6  Wymiana / Naprawa łącza systemowego / gniazda ładowania  iPhone 12 Pro Max jakość oryginału 5-10 godz.
50 minut
7  Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max jakość oryginału  – 40 minut.
 –
 –
8  Naprawa mikrofonu iPhone 12 Pro Max jakość oryginału 5-10 godz.
2 godz.
9  Wymiana obudowy szybki tylnej tyłu iPhone 12 Pro Max jakość oryginału  1-2 dni
10  Naprawa przycisku włączania /  power /  on/off jakość oryginału 5-10 godz.
2 godz.
11 Naprawa / wymiana czujnika zbliżeniowego / przycisków bocznych /gniazda słuchawkowego / głośnika od dźwięków jakość oryginału 5-10 godz.
2 godz.

Przy wymianie dwóch lub większej ilości części RABAT!

Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794!

iPhone 12 Pro Max to urządzenie spełniające wygórowane oczekiwania. Wyjątkowe parametry techniczne, wysoka wydajność i duża wygoda użytkowania to ogromne zalety tego modelu. Tak jak i inne, ten smartfon ulega jednak nierzadko uszkodzeniom i awariom. Podzespoły montowane w takich urządzeniach są delikatne i stosunkowo łatwo jest je zniszczyć poprzez niewłaściwą eksploatację. Zdarza się także, że mimo największej troski urządzenie wysuwa się z dłoni, uderza o podłogę, a szybka pęka. Nie martw się, to może zdarzyć się każdemu i nie oznacza to od razu konieczności kosztownej wymiany całego urządzenia na nowe. Wystarczy zaufać naszemu serwisowi, który poradzi sobie z taką usterką w większości przypadków na miejscu, bez konieczności czekania.

iPhone 12 Pro Max – gigant dla wymagających

Wyświetlacz Super Retina XDR OLED, dający nieprawdopodobne odwzorowanie kolorów i kontrast, którego nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający. Technologia HDR, a do tego niesamowite zdjęcia, jakie możesz wykonać za pomocą tego smartfona – to tylko niektóre z potężnych możliwości, jakie daje Ci iPhone 12 Pro Max. Pojemna pamięć wewnętrzna umożliwia bezproblemowe przechowywanie nawet dużych ilości danych, a pojemna bateria zapewnia wiele godzin użytkowania bez konieczności doładowywania sprzętu. To wszystko sprawia, że iPhone 12 Pro Max jest urządzeniem stworzonym dla najbardziej wymagających użytkowników. To dlatego awarie tego sprzętu wywołują tak wielkie emocje – czy naprawa w przypadku tego urządzenia w ogóle jest opłacalna? Okazuje się, że jak najbardziej! Nasz serwis jest tego najlepszym przykładem. Świadczymy usługi typowych i mniej typowych napraw usterek zarówno mechanicznych, jak i sprzętowych, przedłużając żywotność urządzeń i pozwalając na spore oszczędności.

Najczęstsze naprawy w iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max, choć szczyci się niezwykłymi parametrami technicznymi i solidną budową, podobnie jak inne modele smartfonów narażony jest na wystąpienie wszelkiego rodzaju awarii – od błahego pęknięcia szybki ekranu aż do awarii procesora. Te najprostsze awarie jesteśmy w stanie naprawić od ręki. Bez czekania i długich kolejek. Oprócz ekranu nierzadko zgłaszacie się do nas z wyrwanym gniazdem ładowania czy niedziałającym przyciskiem. Z każdą z tych awarii poradzimy sobie doskonale. Oprócz awarii czysto mechanicznych zdarzają się również błędy w oprogramowaniu. W takich przypadkach również służymy swoją pomocą i doświadczeniem. W 90% przypadków awarie naprawiamy na miejscu, szybko, sprawnie i tanio.

Serwis Wrocław iPhone 12 Pro Max – naprawiamy szybko i skutecznie

iPhone 12 Pro Max to niezwykle zaawansowany smartfon dający potężne możliwości swoim użytkownikom. Nawet tak doskonale przemyślany sprzęt ulega czasem awariom i wymaga serwisu. Nie musisz odsyłać swojego urządzenia do serwisu autoryzowanego, co zabiera nie tylko czas, ale także sporo pieniędzy. Powierz swojego iPhone’a nam, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy profesjonalną naprawę i serwis obejmujący zarówno te najbardziej typowe usterki, jak i mniej standardowe uszkodzenia. Zajmujemy się wymianą szybek, przycisków, naprawą głośników czy gniazd, ale nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz także usługi rozwiązywania problemów z połączeniem Wi-Fi, z zasięgiem czy z wieloma innymi problemami z oprogramowaniem. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i w bardzo krótkim czasie. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie, operują precyzyjnymi narzędziami, które pozwalają na szybką i sprawną naprawę delikatnych podzespołów. Jeżeli Twój iPhone uległ uszkodzeniu, bez względu na jego powód, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się nim najlepiej, jak potrafimy, by mógł działać jeszcze przez długi czas z zachowaniem wszystkich swoich funkcjonalności.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane