Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis Oppo Wrocław

  • Wymiana głośnika / naprawa dźwięku
  • Naprawa mikrofonu
  • Naprawa / wymiana złącza ładowania
  • Wymiana szybki
  • Wymiana wyświetlacza
Lp Usługi – Hardware Oppo Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Większość modeli Oryginał 70-140 30min -1dnia

Wykonywana przez nas naprawa telefonów Oppo Wrocław zawsze jest szybka i skuteczna

Po latach współpracy z przedsiębiorstwem Ericsson, w 2012 roku firma Oppo już wyłącznie pod własną, samodzielną marką wkroczyła na rynek smartfonów. Od tamtego czasu pojawił się szereg ciekawych modeli, z których niejeden zyskał sobie wśród odbiorców szerokie uznanie. Choć Japończycy nie ustają w przygotowywaniu coraz to nowych propozycji, te starsze z powodzeniem mogą nam służyć jeszcze przez długi czas. Niezbędny jest jednak do tego profesjonalny serwis telefonów Oppo Wrocław. Dzięki bogatemu doświadczeniu, kwalifikacjom serwisanta i wykorzystywaniu wyłącznie wysokiej jakości części zamiennych, każda naprawa telefonów Oppo dokonywana przez Telefonarium jest nie tylko skuteczna, ale także szybka i niedroga. Wiemy, jak bardzo pomocny jest w codziennym życiu współczesny telefon – nasi Klienci nigdy nie muszą więc zbyt długo oczekiwać na jego naprawę – zazwyczaj wykonujemy niemal natychmiast zwracając sprawne urządzenie jego właścicielowi. Naszą siedzibą jest Wrocław. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Telefonarium wykonuje szybki i skuteczny serwis telefonów Oppo. Przynieś do nas swoje urządzenie, a my damy mu drugie życie

Trudno wątpić w to, że oferowane w ostatnich latach odbiorcom telefony Oppo to wyroby z wyższej półki. Nawet najdoskonalsze urządzenie może jednak nie podołać trudom użytkowania, zwłaszcza jeśli jest ono wykorzystywane z taką intensywnością. Ze smartfonem nie rozstajemy się bowiem często przez cały dzień, korzystając z niego dla potrzeb związanych z wykonywaną pracą, rozrywką i wielu innych. Przestają więc spełniać swoje zadanie np. mikrofony czy głośniki. Podobnie jak w przypadku innych współczesnych telefonów, wielkiej troski wymaga także ekran, który może zostać uszkodzony na skutek uderzenia czy upadku. Ze skutkami każdej takiej sytuacji można sobie jednak poradzić bardzo szybko. Wrocław jest bowiem miastem, w którym działa serwis Telefonarium, w którego ofercie znajduje się także naprawa telefonów Oppo. O jakości wykonywanej przez nas pracy przekonało się już wielu zadowolonych Klientów, mogących nadal korzystać ze swoich przywróconych do pełnej sprawności aparatów. Z równą dbałością o rezultat zadbamy o urządzenie każdego kolejnego.