Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis Xiaomi Wrocław

  • Wymiana głośnika / naprawa dźwięku
  • Naprawa mikrofonu
  • Naprawa / wymiana złącza ładowania
  • Wymiana szybki
  • Wymiana wyświetlacza
Lp Usługi – Hardware Xiaomi Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Większość modeli Oryginał 70-140 30 min- 2dni

Uruchomiony w tej kategorii serwis Xiaomi Wrocław to nasza odpowiedź na utrzymujący się od wielu lat trend popularności smartfonów od tak naprawdę raczkującego dopiero producenta. Jeżeli ich powszechność jest tak duża, każdy użytkownik Xiaomi zasługuje na godny zaufania serwis. We Wrocławiu wykonujemy rzetelną naprawę zdecydowanej większości zgłaszanych do nas usterek. Chcesz wiedzieć, jaki konkretnie serwis Xiaomi należy do tych najpopularniejszych? Specjalnie z myślą o Tobie rozkładamy na czynniki pierwsze trzy najczęściej zgłaszane problemy: uszkodzenie szybki, uszkodzenie wyświetlacza oraz konieczność wymiany zepsutego akumulatora. Nie martw się jednak. Naprawa Xiaomi w Telefonarium Wrocław to również profesjonalne podejście do innych problemów użytkowników. Perfekcyjnie radzimy sobie też z osuszaniem po zalaniu czy z wymianami najbardziej podatnych na uszkodzenia komponentów: gniazd ładowania, różnorodnych taśm czy przycisków funkcyjnych. Zapraszamy!

Adres naszego serwisu we Wrocławiu:

Serwis:

tel: 518-754-794

ul. Inowrocławska 39a, Wrocław 53-649

Pon-Pt. 10:00-17:00

Sob. 10:30-13:00

Kontakt telefonicznyPon-Niedz. 9:00-21:00

E-mail: serwis@telefonarium.pl

Zadzwoń: 518 754 794


Doskonała
Na podstawie 633 opinii
Agata
Agata
2024-03-20
Wyświetlacz w iPhonie 12 Mini wymieniony w 2 godziny. Koszt 490zl najtaniej na rynku
Daria
Daria
2024-03-20
Wymiana głośnika w iPhone XS na miejscu! A ja się męczyłam przez pół roku 🙁 bo działa cicho
Romuald Wąsowicz
Romuald Wąsowicz
2024-03-19
Szybko, sprawnie i niedrogo, polecam dalej
Daria Iepifanova
Daria Iepifanova
2024-03-07
Super, naprawa telefonu wykąpanego w wiadrze z wodą zajęła mniej niż dobę, wszystko śmiga! Polecam!
KozaKementyna xD
KozaKementyna xD
2024-03-07
Bardzo miła i ekspresowa obsługa, wymieniany był wyświetlacz. Wszystko załatwione w dwie godziny, polecam każdemu.
Niebieski Lisek
Niebieski Lisek
2024-02-29
Pan został po godzinach i naprawił moje Redmi 12💪🏻
Bożena Jawień
Bożena Jawień
2024-02-27
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam ten serwis naprawy telefonów.
Urszula Baran
Urszula Baran
2024-02-27
Pan wykonał mi usługę za darmo ponieważ jestem starsza panią i coś namieszałam w telefonie
Илья Седлецкий
Илья Седлецкий
2024-02-17
Bardzo zadowolony z obsługi i ceny, polecam!

Wymiana szybki Xiaomi Wrocław

Wymiana szybki Xiaomi Wrocław

Efekt dobrze znanej każdemu pajęczynki na ekranie nowoczesnego smartfona nie jest atrakcyjny. Jeśli podobnie jak my uważasz, że tego typu problemy powinno rozwiązywać się od ręki, naprawa Xiaomi Wrocław w zakresie wymiany uszkodzonej szybki to usługa stworzona właśnie dla Ciebie. Nieprzypadkowo użyliśmy tutaj stwierdzenia „od ręki”. Nasz serwis Telefonarium oferuje szybkie, dopasowane do Twoich oczekiwań usługi. Wystarczy umówić się z nami poprzez formularz na stronie internetowej bądź skontaktować się z nami telefonicznie. Przygotujemy niezbędne części i zrealizujemy zamówioną przez Ciebie usługę na wyznaczony wcześniej czas. Oprócz całkowitych wymian szybek, proponujemy również ich regenerację. W ten sposób zachowujesz oryginalny komponent oraz minimalizujesz rachunek wystawiany przez nasz serwis Xiaomi Wrocław. Już po wstępnych oględzinach będziemy w stanie stwierdzić, na jaką konkretnie naprawę kwalifikuje się Twój smartfon. Możesz być pewnym fachowego doradztwa. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni specjaliści, dla których eliminowanie takich usterek to prawdziwa pasja.

Jak możemy określić usługę wymiany szybki Xiaomi dla Klientów, którzy jeszcze nie korzystali z usług naszego serwisu Telefonarium? Pierwszorzędna jakość, pierwszorzędna jakość i jeszcze raz pierwszorzędna jakość. Przede wszystkim korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, a każdy nasz pracownik przeszedł profesjonalne szkolenie w zakresie wymian szybki w dowolnych modelach od Xiaomi. Dodatkowo możemy pochwalić się zaufanym źródłem części zamiennych i gwarancją poserwisową, wystawioną po zakończeniu każdej usługi. Łącząc te wszystkie aspekty, potencjalny Klient serwisu Xiaomi Wrocław w Telefonarium ma pewność, że naprawa będzie stać na straży jasno wyznaczonych przez branżę standardów. Twoje maksymalne zadowolenie jest dla nas najważniejszą wartością. Dlatego wymieniając szybki w Xiaomi nie możemy sobie pozwolić na nawet najdrobniejsze odejście od wzorców. Połowiczne rozwiązania nas nie interesują.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Wrocław

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Wrocław

O ile są użytkownicy nowoczesnych telefonów, na których uszkodzenie szybki i efekt pajęczynki na najważniejszym komponencie smartfona nie robi wrażenia, tak w przypadku awarii wyświetlacza jego serwis wydaje się być najrozsądniejszym posunięciem. Wówczas na ekranie albo nie widzisz absolutnie nic, albo obraz generowany przez urządzenie jest mocno zniekształcony. Wiesz co? Też na takie usterki jesteśmy przygotowani i będziemy w stanie wyeliminować Twój problem, używając do tego godnych zaufania komponentów. Wyświetlacze traktujemy naprawdę priorytetowo. To tak samo, jak priorytetową częścią w Twoim smartfonie Xiaomi jest wyświetlacz właśnie. Rzetelna naprawa musi więc być poprzedzona diagnozą przyczyny uszkodzenia oraz wdrożeniem naprawdę skutecznych rozwiązań. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoje urządzenie Xiaomi odzyska dawny blask i na zawsze porzucisz pomysły o przedwczesnej wymianie telefonu na nowy. To kosztowny i często nieopłacalny zabieg. Zwłaszcza, że przygotowaliśmy dla Ciebie serwis telefonów Xiaomi w wyłącznie atrakcyjnych cenach. Jesteśmy konkurencyjni. Wymiana wyświetlacza nie stanowi tutaj absolutnie żadnego wyjątku.

Wymiana baterii Xiaomi Wrocław

Wymiana baterii Xiaomi Wrocław

Serwis nowoczesnych telefonów to nie tylko eliminowanie usterek mechanicznych, widocznych gołym okiem. Klienci często proszą nas o wymianę wadliwego akumulatora w telefonie Xiaomi. I w takich przypadkach nie możemy się dziwić chęci pozbycia się problemu z rozładowującą się baterią. Regularne powiadomienia o niskim stanie naładowania czy konieczność noszenia ze sobą wszędzie powerbanka to mankamenty, jakim zaradzimy w Telefonarium Wrocław. Twój zużyty już akumulator zostanie zutylizowany przez naszego serwisanta, a w smartfonie pojawi się świeżutka bateria, gotowa do pracy na pełnych obrotach bez konieczności martwienia się o znalezienie w pobliżu gniazdka z siecią elektryczną. Dlaczego jesteśmy pewni tych słów? Doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości przygotowanego przez nas magazynu części zamiennych oraz z współprac, jakie podejmujemy w zakresie dostarczenia niezbędnych komponentów. Godna zaufania naprawa telefonów Xiaomi Wrocław powinna się opierać właśnie o takie wartości. Nigdy nie wmontujemy do Twojego telefonu części, której nie jesteśmy w stu procentach pewni. Dla potwierdzenia, już po wykonanej usłudze kompleksowo testujemy telefon oraz akumulator, a przy wydawaniu sprzętu Klientowi wystawiamy gwarancję niezawodności. Wszelkie potencjalne problemy z baterią dość łatwo rozwiążesz więc w ramach darmowej reklamacji w naszym serwisie Telefonarium Wrocław.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Czy w Telefonarium naprawię dowolny model smartfonów do Xiaomi?

Tak. Proponowana przez nas usługa nie ogranicza się wyłącznie do jednego modelu lub wybranych kilku modeli sygnowanych logo Xiaomi. Możesz zgłosić się do nas z dowolną usterką w dowolnym telefonie Xiaomi. Możesz mieć stuprocentową pewność, że zaproponujemy Ci rozwiązanie uszyte na miarę Twoich potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań. Telefonarium to godny zaufania serwis Xiaomi Wrocław – zapraszamy!

#2 Jakie inne naprawy Xiaomi wykonam w serwisie Telefonarium?

Absolutnie wszystkie. Wymiana szybki, wyświetlacza i akumulatorów to jedynie najpopularniejsze usługi, zgłaszane do naszych serwisantów. Oprócz tego podejmujemy się wyzwań osuszania bądź naprawienia najbardziej podatnych na uszkodzenia komponentów: tylnej klapki, gniazda ładowania, przycisków funkcyjnych. Wystarczy, że się do nas zgłosisz!

#3 Ile mniej więcej trwa serwis Xiaomi Wrocław w Telefonarium?

Finalny czas naprawy każdorazowo uzależniony jest od dwóch czynników: rodzaju usterki oraz od dostępności części zamiennych. Staramy się w momencie przyjęcia telefonu oszacować czas, jaki potrzebujemy do stuprocentowego rozwiązania Twojego problemu. Wyjątkiem od takiej reguły są serwisy wykonywane w trybie priorytetowym. Wtedy już wcześniej umawiasz się z pracownikiem na konkretny dzień oraz konkretną godzinę przekazania i odbioru smartfona.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i napisz do nas wiadomość korzystajac z formularza kontaktowego!

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane