Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis iPhone 13 Mini Wrocław

  • iPhone 13 Mini
Lp Usługi – Hardware iPhone 13 Mini Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana szybki iPhone 13 mini      
2 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Mini zamiennik dobrej jakości 460zł 5-10 godz.
490zł  40 minut
3  Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Mini zamiennik bardzo dobrej jakości 550zł 5-10 godz.
590zł 40 minut
4 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Mini jakość oryginału 1010zł 5-10 godz.
1050zł 40 minut
5  Naprawa głośnika od rozmów iPhone 13 Mini jakość oryginału 120-330zł 5-10 godz.
120-330zł 40 minut
6  Wymiana / Naprawa łącza systemowego / gniazda ładowania  iPhone 13 Mini jakość oryginału 120-330zł 5-10 godz.
120-330zł 50 minut
7  Wymiana baterii iPhone 13 Mini jakość oryginału 290zł 60 minut.
   
   
8  Naprawa mikrofonu iPhone 13 Mini jakość oryginału 120-330zł 5-10 godz.
120-330zł 2 godz.
9  Wymiana obudowy szybki tylnej tyłu iPhone 13 Mini jakość oryginału 540-590zł  1-2 dni
 
10  Naprawa przycisku włączania /  power /  on/off jakość oryginału 120-330zł 5-10 godz.
120-330zł 2 godz.
11 Naprawa / wymiana czujnika zbliżeniowego / przycisków bocznych /gniazda słuchawkowego / głośnika od dźwięków jakość oryginału 120-330zł 5-10 godz.
120-330zł 2 godz.
 

Przy wymianie dwóch lub większej ilości części RABAT!

Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794!

     
   

iPhone 13 Mini to niewielkich rozmiarów smartfon od Apple. Niech nie zmyli Was nazwa – tak naprawdę skrywa on w sobie niebywały potencjał! W naszym serwisie zajmujemy się naprawą i usuwaniem usterek, by Twój iPhone 13 Mini mógł pracować jak najdłużej. Nie kupuj nowego smartfona – skorzystaj z naszej oferty profesjonalnego serwisu i ciesz się swoim urządzeniem przez dłuższy czas!

Specyfikacja ogólna

iPhone 13 Mini to jeden z najchętniej wybieranych smartfonów marki Apple. Mimo że przekątna jego ekranu to zaledwie 5,4″, co w porównaniu z dzisiejszymi modelami smartfonów oznacza dość niewielkie rozmiary, korzystanie z niego to czysta przyjemność. Wspaniałe odwzorowanie kolorów, rewelacyjny kontrast i szybkość działania to tylko niektóre z jego fantastycznych parametrów. Doskonały aparat pozwalający na robienie bardzo dobrych zdjęć to kolejny atut tego modelu. 128 GB pamięci wbudowanej pozwala na wygodne przechowywanie prywatnych plików multimedialnych i dokumentów, a szybki procesor zapewnia stabilną i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu. Wydajna bateria pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności doładowywania sprzętu, co zapewnia pełną mobilność i komfort użytkowania.

Jakie usterki zgłaszacie najczęściej?

Biorąc pod uwagę delikatność iPhone’ów, jak również wszelkich innych smartfonów, stosunkowo łatwo jest o wystąpienie awarii czy usterki. Wiele osób zastanawia się, czy naprawa w ogóle jest opłacalna. Niektórzy twierdzą, że koszty naprawy mogą przekroczyć koszty zakupu nowego sprzętu, dlatego mija się to z celem. Nie do końca jest to prawda. Mnóstwo najpopularniejszych usterek jest bardzo łatwych do usunięcia i nie generują one zbyt wysokich kosztów. Mowa tu np. o zbitej czy porysowanej szybce, niedziałającym przycisku czy wyrwanym gnieździe ładowania. Takie awarie z powodzeniem naprawimy na miejscu, od ręki. Bez kolejek, czekania i konieczności organizowania sobie telefonu zastępczego. Może się oczywiście zdarzyć, że awaria smartfona będzie tak poważna, że jej naprawa rzeczywiście przekroczy koszt nowego urządzenia, ale są to bardzo sporadyczne sytuacje.

Czy warto naprawiać iPhone 13 Mini?

To pytanie pojawia się dość często. Czy naprawa w ogóle będzie się opłacać? Przecież podzespoły i części zamienne kosztują… Jasne, jest w tym sporo racji. Części zamienne kosztują, ale bardzo często okazuje się, że nie jest konieczna ich wymiana, a jedynie naprawa. W takiej sytuacji wystarczy kilka chwil, by smartfon zyskał nowe życie. Nawet jeżeli jakaś część wymaga wymiany na nową, w większości przypadków okazuje się, że naprawa i tak się opłaca i generuje o wiele niższe koszty niż zakup nowego sprzętu. Nasi serwisanci dokładają wszelkich starań, by dostarczane nam urządzenia przywrócić do życia w najniższej cenie.

Serwis Wrocław iPhone 13 Mini w zasięgu ręki

Jeżeli Twój iPhone 13 Mini uległ awarii, nie musisz inwestować w nowy model – wystarczy, że uszkodzony telefon oddasz w nasze ręce! Zajmujemy się usuwaniem wszelkich typowych i mniej typowych usterek, na jakie narażone są smartfony nawet podczas prawidłowego użytkowania. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki czemu naprawa przeprowadzana jest szybko i bezproblemowo. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy przypadek rozpatrywany jest odrębnie, z należytą uwagą i profesjonalizmem. Zajmujemy się wymianą pękniętych szybek, porysowanych ekranów czy niedziałających przycisków. Wymienimy zużyte gniazda ładowania i słuchawkowe, sprawdzimy niedziałający głośnik oraz problemy z zasięgiem. Służymy także pomocą w kwestii problemów z oprogramowaniem czy systemem, oferując fachowe doradztwo. Potrzebujesz usługi serwisowej albo pomocy z obsługą urządzenia? Skontaktuj się z nami!