Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis iPhone 13 Pro Max Wrocław

  • iPhone 13 Pro Max
Lp Usługi – Hardware iPhone 13 Pro Max Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana samej szybki iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 1200zł 5-10 godz.
   
2  Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Pro Max zamiennik dobrej jakości 890zł 5-10 godz.
950zł 60 minut
3 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 1900zł 5-10 godz.
1950zł 60 minut
4  Naprawa głośnika od rozmów iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 60 minut
5  Wymiana / Naprawa łącza systemowego / gniazda ładowania  iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 60 minut
6  Wymiana baterii iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 340zł 60 minut.
   
   
7  Naprawa mikrofonu iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 2 godz.
8  Wymiana obudowy szybki tylnej tyłu iPhone 13 Pro Max jakość oryginału 540-590zł  5-10 godz.
 
9  Naprawa przycisku włączania /  power /  on/off jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 2 godz.
10 Naprawa / wymiana czujnika zbliżeniowego / przycisków bocznych /gniazda słuchawkowego / głośnika od dźwięków jakość oryginału 120-350zł 5-10 godz.
120-350zł 2 godz.
 

Przy wymianie dwóch lub większej ilości części RABAT!

Nie znalazłeś swojego modelu? Dzwoń 518-754-794!

     
   

iPhone 13 Pro Max to największy i najbardziej zaawansowany z wszystkich smartfonów od Apple. Wydany w 2021 roku zachwyca jakością wyświetlanego obrazu i ultraszybkim procesorem. To sprzęt dla wymagających – spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nawet tak zaawansowane urządzenie ulega jednak różnego rodzaju awariom. Nasz serwis umożliwia ich zwalczenie i odzyskanie pełnej sprawności telefonu, bez konieczności inwestycji w nowe urządzenie.

iPhone 13 Pro Max – najważniejsze parametry

Jednym z najważniejszych parametrów iPhone 13 Pro Max jest wyjątkowy wyświetlacz OLED, zapewniający doskonałą jakość obrazu. Ponadto ten model iPhone’a cechuje się doskonałym aparatem, umożliwiającym robienie świetnych zdjęć. 3 obiektywy po 12 Mpix z tyłu urządzenia i aparat o matrycy 12 Mpix z przodu to całkiem niezłe zestawienie nawet dla profesjonalistów. Warto podkreślić także, że iPhone 13 Pro Max dostępny jest w kilku wariantach pamięci wewnętrznej: 128, 256, 512 GB oraz 1 TB. Dostępne są również różne wersje kolorystyczne, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wybrany model do własnych oczekiwań i preferencji.

Najczęstsze awarie w iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max, podobnie jak i inne modele, narażony jest na wystąpienie wielu różnego rodzaju awarii. Najprostszą usterką, która może pojawić się w przypadku każdego smartfona, również iPhone’a 13 Pro Max, jest zbita szybka. Może ona pęknąć pod wpływem uderzenia, upadku na ziemię, ale także np. w plecaku czy w torebce w wyniku przygniecenia przez inne ciężkie przedmioty. Zbitą szybkę stosunkowo łatwo można wymienić na nową. Poza tym zdarzają się oczywiście niedziałające bądź słabo działające przyciski. Takie usterki również można łatwo naprawić. Bardzo precyzyjnym działaniem jest wymiana niedziałającego gniazda ładowania lub gniazda słuchawkowego. Nasi specjaliści poradzą sobie jednak również z tym zadaniem.

Oprócz awarii związanych z nieprawidłowym użytkowaniem mogą zdarzyć się również sytuacje, które nie zawsze są zależne od nas. Może np. przydarzyć się zalanie urządzenia. Zalany telefon nadaje się śmietnika? Udowodnimy Ci, że jest inaczej! Takich napraw nie podejmuj się w domu – wymagają one odpowiedniego przygotowania, zastosowania specjalistycznych narzędzi i mnóstwa precyzji. O wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług serwisu iPhone’ów.

Naprawa iPhone Pro Max szybko i sprawnie we Wrocławiu

W naszym serwisie iPhone Pro Max zyska nowe życie. Zdarzył się wypadek i ekran Twojego smartfona pękł? A może chwila nieuwagi wystarczyła, by gniazdo ładowania zostało wyrwane z telefonu? Myślisz, że smartfon jest zniszczony i właściwie jedyne, co można z nim zrobić, to wyrzucić go do śmieci? Nic bardziej mylnego! Nasz serwis doskonale poradzi sobie z każdą, nawet najtrudniejszą i najbardziej zaawansowaną naprawą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Nasze kompleksowe usługi świadczymy na najwyższym poziomie, co potwierdzają przychylne opinie ze strony zadowolonych klientów. Nie wierz w historie o tym, że zbicie szybki jest jednoznaczne z wymianą całego ekranu urządzenia. To nieprawda! W naszym serwisie wymienisz szybkę łatwo i bezproblemowo, a koszty naprawy z całą pewnością nie będą zbyt wygórowane. Oczywiście, lepiej jest zapobiegać niż leczyć, jeśli jednak zdarzy się awaria, nie martw się! Nasz serwis doskonale poradzi sobie z każdą naprawą, a urządzenie zyska nowe życie. Myślisz, że Twojego smartfona nie da się już uratować? Pozwól nam udowodnić Ci, że jest inaczej!

Jeżeli jesteś szczęśliwym/-ą posiadaczem/-czką iPhone’a Pro Max i zdarzyła się awaria, bez względu na jej powód skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się całą resztą.