Przydatne informacje

 • Naprawy przeprowadza właściciel
 • Parking dla klienta
 • Bezpłatna wycena
 • Płatność kartą
 • Telefon zastępczy

Serwis iPhone Wrocław

 • iPhone 5S/SE
 • iPhone 6/6S
 • iPhone 7/7P
 • iPhone 8/8P
 • iPhone X/Xs
 • iPhone 11/Pro/Pro Max
 • iPhone Mini/12/Pro/Pro Max
 • iPad
Lp Usługi – Hardware iPhone 5C 5S SE Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1 Wymiana szybki + dotyk + wyświetlacz iPhone  5S wyświetlacz (oryginał retina) 210zł 1-2dni
230zł 50 minut
2 Wymiana przycisku /”home” joy iPhone 5C 5S jakość oryginału 120zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
3 Wymiana gniazda / łącza słuchawek /audio / jack iPhone 5C 5S jakość oryginału 130zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
4 Naprawa głośnika od rozmów / dźwięków /audio  iPhone 5C 5S jakość oryginału 120zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
5 Wymiana łącza systemowego / gniazda ładowania iPhone 5C 5S jakość oryginału 130zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
6 Wymiana baterii iPhone 5C 5S jakość oryginału 130zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
7 Naprawa mikrofonu iPhone 5C 5S jakość oryginału 120zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
8 Wymiana obudowy  iPhone  5C 5S tył jakość oryginału 150zł 5-10 godz.
3 godz.
9 Naprawa przycisku włączania / power /on/off jakość oryginału 120zł 5-10 godz.
150zł 120 minut
10 Naprawa / wymiana czujnika zbliżeniowego / przycisków bocznych jakość oryginału 120zł 5-10 godz.
150zł 40 minut
11 Zmiana obudowy iPhona   5C 5S   na biały – komplet jakość oryginału 470zł 5-10 godz.
470zł 5-10 godz.

Profesjonalny serwis iPhone nie musi być drogi

Bez wątpienia Apple prezentując przed laty pierwszego iPhone’a rozpoczął nową erę urządzeń mobilnych i wyznaczył pewne kierunki, którymi podąża się do dziś. Nie powinno dziwić więc to, jak bardzo telefony te są wciąż na naszym rynku popularne. Niesie to ze sobą duże zapotrzebowanie na skuteczny serwis iPhone. Tutaj ich użytkownikom zamieszkującym Wrocław z pomocą przychodzi Telefonarium, dla którego naprawa iPhone nie ma żadnych tajemnic. Kolejne generacje tych urządzeń zachwycają doskonałością zastosowanych podzespołów, którym zawdzięczają np. jakość obrazu czy zasięgu, jednak również udanym wyglądem. Zadanie ich serwisowania wymaga jednak odpowiednich kwalifikacji, dlatego warto powierzać je sprawdzonym fachowcom, którzy już nie raz dowiedli swojej skuteczności. Dzięki stosowaniu wyłącznie najlepszych części zamiennych i bogatemu doświadczeniu nasz serwis telefonów iPhone cieszy się uznaniem ze strony rosnącej liczby Klientów mogących nadal korzystać ze swoich w pełni sprawnych telefonów.

Naprawa iPhone Wrocław – Wybierz swój model

Adres naszego serwisu we Wrocławiu:

Serwis:

tel: 518-754-794

ul. Inowrocławska 39a, Wrocław 53-649

Pon-Pt. 10:00-17:00

Sob. 10:30-13:00

Kontakt telefonicznyPon-Niedz. 9:00-21:00

E-mail: serwis@telefonarium.pl

Zadzwoń: 518 754 794


Naprawa iPhone we Wrocławiu sprawi, że nie będziesz musiał martwić się upłynięciem gwarancji na swój telefon

Szerokie możliwości, jakie otwiera przed użytkownikiem system iOS sprawiają, że każdy z telefonów iPhone może nam towarzyszyć przez cały dzień, czy to dostarczając rozrywki, czy też pomagając w przeróżnych codziennych czynnościach, czy wreszcie zapewniając łączność. Ta wielka intensywność użytkowania powoduje jednak, że ryzyko uszkodzenia aparatu, bądź po prostu zużycia którychś z jego podzespołów nie jest małe. Naprawa iPhone w wielu przypadkach jest jednak jak najbardziej możliwa i opłacalna – zwłaszcza, że Wrocław jest miastem, w którym działa doskonały wrocławski serwis iPhone w Telefonarium. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju problem będzie dotyczył danego egzemplarza, zawsze można się z nami skontaktować, a błyskawicznie sprawdzimy urządzenie i wykonamy niezbędne prace przywracając mu pełną użyteczność. Telefony Apple’a od samego początku nie należały do najtańszych, toteż warto sprawić, by każdy egzemplarz mógł służyć swojemu użytkownikowi tak długo, jak tylko będzie tego potrzebował. Zużycie poszczególnych podzespołów czy np. uszkodzenie ekranu nie musi być jeszcze powodem do zastępowania danego egzemplarza innym. Naprawa iPhona wykonana przez nasz profesjonalny zakład pozwoli przedłużyć jego życie. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza, że parametry techniczne tych telefonów zawsze były więcej niż przyzwoite, toteż jeszcze długo zdołają one sprostać rosnącym wymaganiom sprzętowym. Każdą usługę wykonujemy w jak najkrótszym czasie, w atrakcyjniej cenie, a przede wszystkim skutecznie. Zapraszamy.

Doskonała
Na podstawie 633 opinii
Agata
Agata
2024-03-20
Wyświetlacz w iPhonie 12 Mini wymieniony w 2 godziny. Koszt 490zl najtaniej na rynku
Daria
Daria
2024-03-20
Wymiana głośnika w iPhone XS na miejscu! A ja się męczyłam przez pół roku 🙁 bo działa cicho
Romuald Wąsowicz
Romuald Wąsowicz
2024-03-19
Szybko, sprawnie i niedrogo, polecam dalej
Daria Iepifanova
Daria Iepifanova
2024-03-07
Super, naprawa telefonu wykąpanego w wiadrze z wodą zajęła mniej niż dobę, wszystko śmiga! Polecam!
KozaKementyna xD
KozaKementyna xD
2024-03-07
Bardzo miła i ekspresowa obsługa, wymieniany był wyświetlacz. Wszystko załatwione w dwie godziny, polecam każdemu.
Niebieski Lisek
Niebieski Lisek
2024-02-29
Pan został po godzinach i naprawił moje Redmi 12💪🏻
Bożena Jawień
Bożena Jawień
2024-02-27
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam ten serwis naprawy telefonów.
Urszula Baran
Urszula Baran
2024-02-27
Pan wykonał mi usługę za darmo ponieważ jestem starsza panią i coś namieszałam w telefonie
Илья Седлецкий
Илья Седлецкий
2024-02-17
Bardzo zadowolony z obsługi i ceny, polecam!

Serwis iPhone Wrocław – sprawdź najpopularniejsze usterki

Od początku działalności naszego serwisu w mieście Wrocław zajmujemy się naprawą usterek w najpopularniejszych modelach nowoczesnych smartfonów. W prezentowanej dla Klientów ofercie nie mogło więc zabraknąć kategorii serwis iPhone Wrocław. Udowadniamy, że naprawa telefonów od Apple nie musi być kosztowna, a zdecydowaną większość z nich wykonujemy od ręki. Sprawdź, jakie konkretnie usługi realizujemy dla posiadaczy urządzeń iPhone. Pamiętaj jednak, że możesz zgłosić się od nas nawet jeżeli Twojego problemu nie ma na niżej podanym zestawieniu!

wymiana szybki iPhone Wrocław

Wymiana szybki iPhone Wrocław

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych usług, jaką wykonujemy dla posiadaczy smartfona Apple iPhone. Zauważasz efekt charakterystycznej pajęczynki na swoim telefonie, ale jednocześnie widzisz, że wyświetlacz urządzenia nie został w żaden sposób naruszony? Naprawa iPhone samej szybki jest możliwa w naszym serwisie Telefonarium. Dzięki temu mocno ograniczysz koszt tego typu usługi i zachowasz oryginalny LCD, montowany w sprzęcie bezpośrednio przez producenta.

Dbając o najwyższy standard usługi, cały serwis telefonów iPhone Wrocław wykonywany jest przy użyciu wyłącznie najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi. Nasi pracownicy będą w stanie wykonać regenerację ekranu praktycznie od ręki. Możesz więc bez problemu umówić się na konkretny termin. A na wykonaną naprawę – jak zawsze w Telefonarium Wrocław – otrzymasz też gwarancję. W razie nieoczekiwanych wcześniej problemów będziemy do Twojej dyspozycji!

wymiana wyświetlacza iPhone Wrocław

Wymiana wyświetlacza iPhone Wrocław

Przy nieco bardziej poważniejszych uszkodzeniach, wymiana samego ekranu nie będzie możliwa. Aby przywrócić smartfonowi pełnię funkcjonalności należy wówczas dokonać serwisu również i wyświetlacza urządzenia. Naprawa telefonów komórkowych to nasza specjalność, więc tego typu usługę śmiało możesz zlecić pracownikowi zatrudnionemu w Telefonarium Wrocław. Na miejscu zweryfikujemy uszkodzenie pod kątem ewentualnej regeneracji wyświetlacza. Jeżeli nie jest ona możliwa lub zasadna, oferujemy całościową wymianę komponentu w najlepszych cenach!

Użytkownicy sprzętu marki Apple należą do tych nieco bardziej wymagających. Naprawa iPhone proponowana w Telefonarium musi więc stać na najwyższym poziomie. I wymiana wyświetlacza w tym przypadku nie stanowi żadnego wyjątku. Wykorzystujemy oryginalne komponenty typu Retina i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami części serwisowych. Tym samym będziemy w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Wymiana wyświetlacza w dowolnej serii Apple iPhone potwierdza najwyższy standard usług. Mamy najlepsze cenniki części oryginalnych, a na specjalne życzenie Klienta jesteśmy skłonni jeszcze bardziej obniżyć ceny, wykorzystując do podmiany zamienniki, charakteryzujące się najwyższą klasą wykonania. Wręcz zbliżoną do tego, co fabrycznie oferuje amerykański producent.

Każdy serwis iPhone w zakresie wymiany bądź regeneracji wyświetlacza kończymy szczegółowym testem. Dzięki temu masz gwarancję, że wszystkie komponenty będą działać prawidłowo. Mowa tu chociażby o zweryfikowaniu czytników sprawdzających tożsamość czy o wyczerpujących testach maksymalnej funkcjonalności nowego komponentu.

wymiana baterii iPhone Wrocław

Wymiana baterii w iPhone Wrocław

Czy na krótko trzymającą baterię lub konieczność noszenia wszędzie ze sobą powerbanka również zaradzimy? Zdecydowanie tak! Ekspresowo wyczerpujący się akumulator to niechciana bolączka w przypadku praktycznie każdego telefonu. Apple iPhone dodatkowo w tym aspekcie potrafi nagle wyłączyć się na mrozie bądź przestać funkcjonować w skrajnym upale. Doświadczasz tego dość regularnie? Naprawa iPhone w zakresie wymiany akumulatora to najlepsze rozwiązanie takich problemów. Możesz to zrobić u nas – zyskując na czasie i oszczędzając pieniądze!

Błyskawicznie rozładowująca się bateria w Apple iPhone często może być wynikiem pobocznego uszkodzenia kluczowych komponentów. Dlatego właśnie w pierwszej kolejności nasi serwisanci z maksymalną skrupulatnością weryfikują wszystkie potencjalne usterki, mogące wpływać na Twoją baterię. Gdy ich nie ma – montujemy nowy akumulator, pochodzący ze sprawdzonego źródła. Gdy zachodzi potrzeba dodatkowej naprawy, eliminujemy wszystkie problemy. Dopiero wtedy możemy podmienić wadliwą baterię na zupełnie nową. Oczywiście każdy serwis akumulatora iPhone w naszym Telefonarium kończy się szczegółowymi testami. Nigdy nie oddamy w Twoje ręce telefonu, co do którego nie mamy pewności stuprocentowej funkcjonalności. Twoją sprawę zamykamy w momencie wystawienia gwarancji na wykonaną usługę. Po jej zrealizowaniu, w ustawieniach Apple iPhone ponownie zagości napis 100% kondycji baterii. To tak, jakby odebrać całkowicie nowe urządzenie. Oczywiście ze zdecydowanie mniejszym rachunkiem!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Jak odróżnić uszkodzenie wyświetlacza od uszkodzenia ekranu w iPhone?

Wbrew pozorom, to bardzo proste zadanie. Jeżeli Twój ekran w Apple iPhone został uszkodzony, na jego powierzchni zauważysz charakterystyczny efekt pajęczynki. Natomiast awaria wyświetlacza często powoduje brak wyświetlania pełnego obrazu (paski na ekranie), przebarwienia czy po prostu brak reakcji na dotyk. Możesz uszkodzić wyświetlacz i nie musi to oznaczać jednoczesnej awarii ekranu. Działa to także w drugą stronę.

#2 Kiedy jest najlepszy moment na serwis baterii w Apple iPhone?

Ku wykonaniu takiej usługi można znaleźć minimum kilka poważnych symptomów. Pierwszym będzie komunikat serwisowy w ustawieniach telefonu. Drugim jest ograniczony czas pracy podczas jednego ładowania, natomiast za trzeci należy uznać nagłe wyłączenia urządzenia (zwłaszcza przy dużych mrozach czy dużych upałach).

#3 Jakie inne usługi serwisowe dla iPhone wykonujecie w Telefonarium Wrocław?

Zajmiemy się praktycznie każdą zgłoszoną przez Ciebie usterką. Na naszej stronie internetowej zdecydowaliśmy się na wymienienie wyłącznie najpopularniejszych awarii. Możemy je również uzupełnić o: czyszczenia po zalaniu, wymiany głośnika, modułów aparatów (przód oraz tył) czy o wymianę gniazda ładowania. Zadzwoń do nas ze swoim problemem. Na pewno zaradzimy!

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i napisz do nas wiadomość korzystajac z formularza kontaktowego!

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane