Serwis Xiaomi Wrocław naprawa telefonu Xiaomi Wrocław

Smartfony od dawna stanowią nieodłączną część naszego życia. Używamy ich nie tylko do kontaktowania się ze znajomymi, lecz m.in. także do przeglądania social media, śledzenia wiadomości, zlecania przelewów bankowych, a nawet obliczania kilometrów pokonanych podczas biegu lub jazdy na rowerze. Jednak nosząc smartfon nieustannie przy sobie nietrudno o jego uszkodzenie. Potłuczony ekran czy usterki wywołane upadkiem to problemy, których po prostu nie da się uniknąć. Niemniej nie stanowią one katastrofy, gdyż praktycznie każde z tego rodzaju uszkodzeń można naprawić w łatwy sposób. Najważniejsze, aby zlecić to firmie, która zajmie się tym szybko, sprawnie i nie pozostawi nas na długo bez sprzętu.

Serwis Xiaomi Wrocław to błyskawiczna wymiana m.in. wyświetlacza Xiaomi

Serwis telefonów Xiaomi Wrocław świadczy usługę wymiany szyb oraz wyświetlaczy w urządzeniach marki Xiaomi na terenie Wrocławia. Wykonujemy ją w czasie od dwóch do trzech godzin, dzięki czemu zyskujesz pewność, że jeszcze tego samego dnia wyjdziesz od nas ze swoim telefonem. Jesteśmy świadomi jak trudne jest dziś funkcjonowanie bez smartfonu nawet przed jeden dzień, dlatego wymiana wyświetlacza w naszym salonie odbywa się najszybciej, jak to możliwe w przypadku danego modelu.

Wykorzystujemy do tego wyłącznie wysokiej klasy, oryginalne szybki, które sprawią, że Twój telefon nie straci na jakości. Przeciwnie! Po całym zabiegu będzie odświeżony i sprawny niczym po wyjęciu z oryginalnego opakowania, co pozwoli na jego dalsze bezusterkowe użytkowanie.

​Serwis Xiaomi Wrocław pomoże, gdy masz zepsuty głośnik lub gorszy dźwięk w telefonie Xiaomi!

Doskonałe brzmienie smartfonu to zdecydowanie jedna z kluczowych cech wpływających na wybór poszczególnych modeli. Wielu z nas może wydawać się, że awaria głośnika lub znaczne pogorszenie się jakości dźwięku jest jednoznaczne z wymianą całego telefonu. Nic bardziej mylnego!

Zawsze, gdy w trakcie rozmowy z drugą osobą przestajesz ją słyszeć, pojawiają się szumy bądź trzaski, zalecamy wymianę głośnika rozmów. Również to serwis telefonów Xiaomi Wrocław realizuje w szybki i sprawny sposób. Nasi specjaliści w precyzyjny sposób zdemontują uszkodzony głośnik zamieniając go na nowy, dzięki któremu jakość Twoich połączeń oraz muzyki powrócą do stanu sprzed usterki. W zależności od poziomu jej skomplikowania usługę realizujemy w czasie od 30 minut do dwóch dni, poddając smartfon wcześniejszej, szczegółowej diagnozie pozwalającej stwierdzić w czym dokładnie tkwi problem, ile czasu zajmie jego usunięcie oraz czy będzie wymagało dodatkowych zabiegów z naszej strony.

​Profesjonalna wymiana lub naprawa mikrofonu w telefonach Xiaomi

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku mikrofonów w modelach Xiaomi. Fakt, że Twoi rozmówcy słabiej Cię słyszą również nie musi oznaczać inwestowania w nowy telefon. W telefony oraz tablety wbudowane są dwa mikrofony – jeśli mikrofon, którego dotyczy awaria charakteryzuje się budową modułową, co oznacza, że umieszczony został na płytce, technicy zatrudniani przez serwis telefonów Xiaomi Wrocław będą w stanie wymienić go nawet w ciągu trzydziestu minut.

Wszystkie części zamienne, jakie stosujemy przy naprawie telefonów Xiaomi należących do naszych Klientów to elementy najwyższej jakości, będące gwarancją doskonałego zastępstwa dla wyeksploatowanych komponentów oraz zapewniające 100% sprawnego działania urządzeń po zakończeniu montażu.

​Problem ze złączem ładowania w Xiaomi? Serwis Xiaomi Wrocław!

Codzienna intensywna eksploatacja telefonu sprawia, że często go ładujemy. Im dłużej użytkujesz sprzęt, tym bardziej skraca się żywotność baterii, a to oznacza konieczność wielokrotnego ładowania. Może to prowadzić do poluzowania złącza ładowania i znacznie utrudniać, a nawet uniemożliwiać poprawne ładowanie nie pozostając bez negatywnego wpływu na baterię. Zdarza się, że w przypadku maksymalnie poluzowanych złącz posiadacz smartfonu musi podtrzymywać ładowarkę, np. gumką recepturką, gdyż bez jej pomocy nie jest w stanie w pełni naładować urządzenia.

Zawsze, gdy wyczujesz, że telefon nie „trzyma” kabla USB tak stabilnie, jak powinien zalecamy odwiedzić serwis telefonów Xiaomi Wrocław. Warto powierzyć nam go nawet wtedy, kiedy odczuwalna zmiana jest nieznaczna, gdyż pomoże to zapobiec dalszemu postępowaniu problemu. W krótkim czasie wymienimy lub naprawimy gniazdo, a Ty przez kolejne miesiące lub lata będziesz cieszyć się doskonale działającym urządzeniem.

Serwis telefonów Xiaomi Wrocław zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, dlatego możesz mieć pewność, że podczas prac nad Twoim smartfonem dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz jakość pracy, aby móc oddać Ci go w stanie nienaruszonym. Jest to o wiele rozsądniejsza decyzja niż próba naprawy usterki we własnym zakresie, gdyż niejednokrotnie w trakcie analizy stanu urządzenia okazuje się, że problem jest bardziej skomplikowany niż podejrzewaliśmy i wyłącznie wiedza oraz kompetencje profesjonalistów pozwolą wyeliminować go bez uszczerbku dla sprzętu. Jeśli więc czujesz, że Twój Xiaomi potrzebuje naszej interwencji – zapraszamy do kontaktu!

Najczęstsze usługi naprawy w telefonach marki Xiaomi wykonywane przez nasz serwis we Wrocławiu

  • wymiana baterii Xiaomi
  • wymiana wyświetlacza Xiaomi
  • naprawa wyświetlacza Xiaomi
  • wymiana / naprawa ekranu Xiaomi
  • wymiana szybki / zbita szybka Xiaomi