Przydatne informacje

  • Naprawy przeprowadza właściciel
  • Parking dla klienta
  • Bezpłatna wycena
  • Płatność kartą
  • Telefon zastępczy

Serwis Huawei Wrocław

  • Wymiana głośnika / naprawa dźwięku
  • Naprawa mikrofonu
  • Naprawa / wymiana złącza ładowania
  • Wymiana szybki
  • Wymiana wyświetlacza
Lp Usługi – Hardware Huawei Jakość części Cena [zł] Czas realizacji
1  większość modeli oryginał 60-140 30min- 2dni

Naprawa telefonów Huawei w Telefonarium to dobry wybór

Sukces, jaki osiągnęła w ostatnich latach firma Huawei, jest wprost oszałamiający. Jeszcze nie tak dawno była to niespecjalnie znana marka dostarczająca urządzenia stricte budżetowe, zadowalające ograniczone grono odbiorców. Dziś, choć nadal istotnym atutem jej wyrobów są atrakcyjne w porównaniu do konkurencji ceny, nie odbiega od nich ani możliwościami technicznymi, ani jakością wykonania. Nie znaczy to jednak, że telefonom tym nie grożą awarie czy zużycie. Serwis telefonów Huawei, jaki prowadzi Telefonarium to najlepsza odpowiedź na potrzeby dynamicznie rosnącej także w naszym kraju liczby użytkowników modeli tej marki. Te coraz bardziej popularne wyroby nie mają już dla nas tajemnic, dzięki czemu wszystkie naprawy wykonywane są błyskawicznie i skutecznie. Naszą siedzibą jest Wrocław, w którym mamy swój punkt stacjonarny – wiele z usterek da się usunąć tam niemal natychmiast. Dzięki nam będziesz mógł użytkować swój znakomity telefon nadal, bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu nowego.

Wymiana szybki Huawei Wrocław

Wymiana szybki Huawei Wrocław

Skrupulatne zliczenie sytuacji, kiedy nasi Klienci zgłaszali się do serwisu Telefonarium Wrocław z prośbą o wymianę roztrzaskanej szybki, prawdopodobnie zajęłoby nam wiele, wiele, wiele godzin. A nie mamy aż tyle wolnego czasu – w końcu regularnie naprawiamy takie usterki. Uwierz nam na słowo, że naprawa Huawei z regenerowaniem bądź wstawieniem nowej szybki w tle jest niezwykle popularną usługą. Masz podobny problem? Śmiało zgłoś się do nas. Zaproponujemy Ci skuteczne rozwiązanie, które nie zawsze musi generować sporej dziury w Twoim budżecie. Niektóre awarie nie wymagają bowiem natychmiastowej wymiany komponentu na nowy. Jesteśmy w posiadaniu najnowocześniejszych maszyn, umożliwiających błyskawiczną regenerację uszkodzonego ekranu. Mało tego, ich całkowite podmianki jesteśmy w stanie zrealizować na miejscu, po wcześniejszym umówieniu się z Klientem na konkretny termin. Całość sprawia, że nasz serwis Huawei Wrocław stał się miejscem polecanym nawet przez najbardziej wymagających użytkowników smartfona od chińskiego producenta. Na bieżąco śledzimy nowoczesne rozwiązania z branży, dlatego też bez większego problemu jesteśmy w stanie dopasować własną ofertę pod to, co aktualnie dzieje się na rynku serwisów drobnej elektroniki użytkowej.

Instalowane przez nas ekrany w żadnym stopniu nie odbiegają od tego, co Huawei zaproponował swoim użytkownikom w momencie premiery smartfona. Dokładnie weryfikujemy źródło naszych części i skrupulatnie je testujemy zarówno przed, jak i po montażu w telefonie. Dzięki temu my otrzymujemy gwarancję powodzenia naprawy, a każdy Klient otrzymuje gwarancję niezawodności nowej części. Naprawdę – kiedy coś Ci się nie spodoba, możesz ponownie odwiedzić Telefonarium Wrocław i zareklamować zrealizowaną przez nas usługę. Jeżeli reklamacja będzie zasadna, na swój koszt ponownie podejdziemy do serwisu Twojego urządzenia!

Wymiana wyświetlacza Huawei Wrocław

Wymiana wyświetlacza Huawei Wrocław

Momentami upadek urządzenia może być tak niefortunny, że uszkodzi jedynie sam wyświetlacz. Czasami w telefonach Huawei spotykamy się również ze scenariuszem, gdzie awaria ekranu będzie równoznaczna z popsuciem się także i wyświetlacza. Niezależnie od okoliczności powstania takiej usterki, nasz serwis Telefonarium Wrocław skutecznie wyeliminuje problem pęknięcia niezwykle ważnego komponentu w posiadanym przez Ciebie smartfonie. Wymiana wyświetlacza stanowi dla nas przysłowiową pestkę. Zwłaszcza, że posiadamy doświadczenie w tego typu naprawach. Mamy także dostęp do części zamiennych, po których zapomnisz, że kiedykolwiek doszło do uszkodzenia fabrycznie zamontowanego elementu. Do zepsutych telefonów Klientów montujemy najwyższej klasy LCD, jaki swoimi parametrami technicznymi odpowiada temu, co Huawei proponuje swoim użytkownikom fabrycznie. Dodatkowo przed wydaniem urządzenia dokładnie testujemy je pod kątem ewentualnych nieprawidłowości. Wcześniej wspomniane doświadczenie sprawia, że wiemy co może pójść nie tak przy tego typu usługach. Dopiero kiedy mamy pewność, że naprawa została wykonana zgodnie ze sztuką i branżowymi standardami, wydajemy telefon Klientowi. Wówczas ich radość przypomina dzień, w którym kupowali smartfona. A to najlepsza rekomendacja naszego serwisu – powtarzamy to od lat!

Wymiana baterii Huawei Wrocław

Wymiana baterii Huawei Wrocław

W takim stwierdzeniu chyba będziemy zgodni. Powiadomienie o wyczerpującym się akumulatorze z pewnością nie należy do Twoich ulubionych. Zwłaszcza, jeżeli pojawia się ono tylko kilka godzin po wykonaniu pełnego cyklu ładowania. Serwis Huawei w postaci wymiany zużytej baterii należy do czołówki realizowanych przez nas napraw w telefonie sygnowanym logo chińskiego producenta. I doskonale wiemy, jakie oczekiwania masz w przypadku inwestowania w nowy akumulator. Będąc niekwestionowanym liderem branży, możemy Ci zaproponować serwis stojący wyłącznie na bardzo wysokim poziomie. Połączyliśmy wieloletnie doświadczenie z manualnymi zdolnościami, pasją do elektroniki oraz z dostępem do godnych zaufania komponentów zamiennych. Zainstalowana w posiadanym przez Ciebie smartfonie nowa bateria raz na zawsze rozwiąże problem komunikatów i konieczności zabierania wszędzie ze sobą naładowanego powerbanka. Jeżeli tęsknisz za czasami wydajnego akumulatora w urządzeniu Huawei, który bez żadnego problemu potrafił wytrzymać nawet do 48 godzin w przypadku lekkiej eksploatacji, serwis Telefonarium Wrocław może Ci pomóc wrócić do przeszłości, gdzie ponownie docenisz wytrzymałość nowej baterii.

Naprawa telefonów Huawei Wrocław – pozostałe usługi

Oczywiście nasz serwis Huawei Wrocław nie ogranicza się wyłącznie do podanych tutaj napraw. To tylko przykłady najczęściej zgłaszanych usterek do naszej placówki. Oprócz tego realizujemy także usługi z zakresu osuszania zalanych urządzeń, wymiany uszkodzonych gniazd ładowania bądź też wymiany przycisków funkcyjnych i rozwiązywania wszystkich problemów z oprogramowaniem. Jeżeli Twój smartfon Huawei odmówił posłuszeństwa, serwis Telefonarium Wrocław jest miejscem, gdzie naprawisz telefon bez obaw o niską jakość obsługi oraz przeraźliwie wysokie ceny.

Adres naszego serwisu we Wrocławiu:

Serwis:

tel: 518-754-794

ul. Inowrocławska 39a, Wrocław 53-649

Pon-Pt. 10:00-17:00

Sob. 10:30-13:00

Kontakt telefonicznyPon-Niedz. 9:00-21:00

E-mail: serwis@telefonarium.pl

Zadzwoń: 518 754 794


Wykonywany przez nas serwis telefonów Huawei to pewność , że każda usterka zostanie skutecznie usunięta

Przyzwyczailiśmy się już, że tego rodzaju urządzenia elektroniczne zmieniamy dość często, zwłaszcza, jeśli sięgamy po te najtańsze. Huawei, choć jeszcze nie tak dawno mało kto o nim słyszał, to jest już obecnie producent starający się o spełnienie oczekiwań najbardziej nawet wymagających odbiorców, a jego wyroby mogą z powodzeniem służyć im bardzo długo. Na przeszkodzie temu mogą jednak stanąć zagrażające np. ekranowi wypadki losowe, czy też najzwyklejsze zużycie poszczególnych elementów. Wystarczy wówczas sięgnąć po fachową pomoc, jaką oferuje Telefonarium. Wykonywany przez nas serwis telefonów Huawei jest błyskawiczny, niedrogi, a co najważniejsze, skuteczny, o czym przekonało się już wielu naszych zadowolonych Klienów. Jeśli Twój egzemplarz telefonu tej marki odmawia posłuszeństwa, a zamieszkujesz Wrocław (polecamy także możliwość naprawy wysyłkowej), przyjdź z nim do nas, a my przywrócimy mu sprawność tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Doskonała
Na podstawie 633 opinii
Agata
Agata
2024-03-20
Wyświetlacz w iPhonie 12 Mini wymieniony w 2 godziny. Koszt 490zl najtaniej na rynku
Daria
Daria
2024-03-20
Wymiana głośnika w iPhone XS na miejscu! A ja się męczyłam przez pół roku 🙁 bo działa cicho
Romuald Wąsowicz
Romuald Wąsowicz
2024-03-19
Szybko, sprawnie i niedrogo, polecam dalej
Daria Iepifanova
Daria Iepifanova
2024-03-07
Super, naprawa telefonu wykąpanego w wiadrze z wodą zajęła mniej niż dobę, wszystko śmiga! Polecam!
KozaKementyna xD
KozaKementyna xD
2024-03-07
Bardzo miła i ekspresowa obsługa, wymieniany był wyświetlacz. Wszystko załatwione w dwie godziny, polecam każdemu.
Niebieski Lisek
Niebieski Lisek
2024-02-29
Pan został po godzinach i naprawił moje Redmi 12💪🏻
Bożena Jawień
Bożena Jawień
2024-02-27
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam ten serwis naprawy telefonów.
Urszula Baran
Urszula Baran
2024-02-27
Pan wykonał mi usługę za darmo ponieważ jestem starsza panią i coś namieszałam w telefonie
Илья Седлецкий
Илья Седлецкий
2024-02-17
Bardzo zadowolony z obsługi i ceny, polecam!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

#1 Czy serwis Huawei na poczekaniu w Telefonarium jest możliwy?

Oczywiście, że tak. Staramy się dostosować swoją ofertę do najwyższych standardów w branży. I to właśnie dlatego uruchomiliśmy usługę naprawy ekspresowej. Wystarczy, że odpowiednio wcześnie skontaktujesz się z nami telefonicznie, a wspólnie ustalimy atrakcyjny dla obu stron termin serwisu zepsutego urządzenia. Pamiętaj tylko, że potrzebujemy chwili na sprowadzenie części!

#2 Jak sprawdzić czy w moim przypadku doszło do uszkodzenia ekranu czy wyświetlacza?

Takie zadanie nie powinno Ci sprawić wiele trudności. Uszkodzony wyświetlacz przeważnie nie pokazuje żadnych treści. Popularnym widokiem w przypadku awarii tego komponentu będzie także charakterystyczny efekt „kolorowego” rozbicia. Uszkodzenie ekranu przeważnie kończy się tylko na naruszeniu pierwszej, najbardziej wrażliwej powłoki. Wówczas zauważysz roztrzaskaną szybkę, natomiast pozostałe funkcje telefonu pozostaną bez zmian.

#3 Ile kosztuje naprawa Huawei w serwisie Telefonarium Wrocław?

Wszystko będzie uzależnione od rodzaju zgłaszanej usterki oraz od dokładnego modelu smartfona Huawei, jaki posiadasz. Możemy jednak pochwalić się najbardziej konkurencyjnym cennikiem w mieście. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub złóż osobistą wizytę w serwisie.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i napisz do nas wiadomość korzystajac z formularza kontaktowego!

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane