19-12-2022 13:21

Czy Samsung będzie jeszcze lepszy?

Rok 2023 przyniesie wiele ciekawych nowości. Jedną z nich będzie pojawienie się nowej odsłony telefonów komórkowych Samsung. Choć marka ta zaskakiwała nas już wiele razy – czy w nadchodzącym roku zaprezentuje urządzenie, które zrewolucjonizuje rynek smartfonów?  

Nadchodzi premiera… na co możemy liczyć?

Wielkimi krokami zbliżają się oficjalne premiery nowych urządzeń z rodziny Galaxy – a mianowicie Samsung Galaxy S23, S23 Ultra oraz S24 Ultra. Choć nie wiemy o nich wszystkiego, najnowsze doniesienia wskazują na to, iż czeka nas wiele ciekawych smaczków. 

Przede wszystkim, nowe model urządzenia określane są jako skrzyżowanie rodziny Galaxy z S Note, zatem możemy spodziewać się nie tylko rysika, ale przede wszystkim mocniejszego aparatu fotograficznego. 

Podniesiona ma zostać również wydajność urządzenia, co możemy zawdzięczać procesorowi Snapdragon 8 Gen 2.  

Nie lada gratka dla fotografów

Z nadchodzących nowości z całą pewnością najbardziej ucieszą się osoby, które od smartfonów oczekują wysokiej jakości aparatów fotograficznych. Nowe model będą posiadały nie tylko zupełnie nowy design oraz układ wizualny aparatów w plecach urządzenia. Producent zrezygnuje z wysp, tworząc efektowną oraz komfortową w użyciu kompozycję obiektywów.

Jedną z ciekawszych atrakcji ma być poprawiony i wzmocniony zoom optyczny, choć nie wiadomo jeszcze, czy zmiana dotyczy modułu peryskopowego umożliwiającego dziesięciokrotne czy trzykrotne przybliżenie.

Wiadomo natomiast, że do dyspozycji użytkownik będzie miał wysokiej jakości matrycę o rozdzielczości 200 MP, zaś do obiektywów aparatu fotograficznego podpięty będzie moduł AI, który pozwoli na wydobycie ze zdjęć wszystkiego, co najlepsze. Dzięki algorytmom sztucznej inteligencji każdy amator fotografowania będzie mógł wykonywać bardzo profesjonalne zdjęcia – poszczególne ustawienia dopasują się automatycznie do kadru, rodzaju oświetlenia oraz innych warunków, zatem fotografia stanie się bezwysiłkową przyjemnością.

Dodatkowo, jeden z przecieków wskazuje na to, iż w modelu Samsung Galaxy S24 Ultra dostępny będzie zupełnie nowy teleobiektyw z ultranowoczesnym sensorem o bardzo wysokiej rozdzielczości. Warto jednak pamiętać o tym, że tego urządzenia będzie miała miejsce dopiero w 2024 roku, zatem na tym etapie jeszcze wiele może się zmienić.

Co jeszcze wiadomo o nowych modelach Samsunga?

Choć od premiery dzieli nas coraz mniej czasu, tajemnice najnowszych modeli są pilnie strzeżone, a czekający z niecierpliwością fani marki mogą się jedynie domyślać, jakie niespodzianki są dla nich szykowane. Nie dziwi zatem ilość informacji, jaką przerzucają się fani w ostatnich tygodniach. Opisując je jako rzekome wycieki danych od producenta, użytkownicy przekazują sobie sensacyjne newsy dotyczące specyfikacji technicznej najnowszych urządzeń. Warto pamiętać o tym, że mogą się one rozmijać z prawdą, zatem warto zaczekać na oficjalną prezentację produktu wraz z jego pełną specyfikacją.

Szczegółowe informacje zaprezentowane zostaną podczas oficjalnej odsłony w czasie premiery nowych modeli urządzenia. Firma Samsung zaplanowała premierę serii S23 na początek lutego 2023 roku. Seria S24 odbędzie się natomiast w lutym 2024 roku.Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane