19-10-2020 05:48

Dlaczego Telefonarium? Zobacz z jakich powodów warto zostawić u nas zepsuty telefon

Na współczesnym rynku możemy zaobserwować znaczący wzrost popularności powstawania placówek zajmujących się serwisem telefonów komórkowych. W przypadku uszkodzonej elektroniki warto jednak postawić na rzetelne rozwiązania. Zastanawiasz się, gdzie powinieneś oddać swojego smartfona? Poznaj kilka powodów przemawiających za wyborem Telefonarium. Zapraszamy!

Największa wiedza na temat serwisów smartfonów. Telefonarium deklasuje konkurencje

Głównym czynnikiem, którym nasz serwis wyróżnia się na tle licznej konkurencji, jest wieloletnie doświadczenie w reprezentowanej branży. Doskonale wiemy, w jaki sposób naprawić Twój telefon tak, aby nie musiał on wracać na stoły serwisantów. W skład oferty Telefonarium wchodzi niemal każda popularna marka. Nie ograniczamy się tylko do jednego producenta, ponieważ wiemy, że zapotrzebowanie na profesjonalny serwis jest ogromne. Zwłaszcza w tak dużej miejscowości, jaką jest Wrocław. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, a dzięki temu nasi Klienci odbierają z uśmiechem na twarzy w pełni sprawne urządzenia. Niczym wypuszczone z taśmy produkcyjnej!

Innowacyjne rozwiązania stanowią o sile naszego serwisu

Telefonarium regularnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego Klienta. Na naszej stronie internetowej znajdziesz tym samym szczegółowy cennik na usługi, takie jak serwis iPhone, Samsung, Huawei, LG bądź nawet Xiaomi. To ogromne ułatwienie, ponieważ już przed wizytą można oszacować, ile powinna wynieść naprawa usterki. Dodatkowo, dla większości serwisów oferujemy błyskawiczny tryb usługi na miejscu. W zaledwie kilkanaście minut jesteśmy w stanie wyeliminować szereg popularnych usterek, a każda praca charakteryzuje się profesjonalizmem i użyciem wyłącznie sprawdzonej klasy komponentów. Współpracujemy ze znanymi dostawcami części.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane