08-04-2019 10:59

Masz starszego iPhona? Zadbaj o niego, a możesz zyskać

Chociaż za kolejne generacje telefonów z nadgryzionym jabłkiem trzeba zapłacić coraz więcej, producent nie narzeka na brak odbiorców. Tego, że ostanie modele stanowią istotny skok, jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania techniczne, wydajność i oferowane użytkownikom możliwości, kwestionować nie sposób, nie znaczy to jednak, że urządzenia nieco starsze zasługują na zapomnienie i bezczynne spoczywanie w szufladzie aż do momentu, kiedy rzeczywiście stawiane takiemu sprzętowi wymagania zaczną przerastać jego parametry. Drobne usterki nie muszą być przeszkodą.

Utrata wartości tego sprzętu następuje powoli

Duże wydatki ponoszone przy zakupie kolejnych modeli iPhonów można obronić biorąc pod uwagę techniczną doskonałość tych wyrobów, pozwalającą cieszyć się niską awaryjnością i dłuższym okresem, w którym będą one w stanie sprostać wymaganiom, jakie wiążą się kolejnymi zadaniami, do jakich każdego dnia zaprzęgamy spoczywające w naszych kieszeniach telefony. Niezależnie od tego, że, zarówno dla wielu spośród ich odbiorców, jak i zapewne w pewnej mierze dla producenta, wyścig na parametry inne cechy z innymi producentami niekoniecznie jest najbardziej istotnym celem. Wielkim osiągnięciem Apple’a, jest stworzenie produktu, który dla wielu stanowi wartość niekoniecznie zależną od tego bezpośrednio.

Jednym z rezultatów wszystkich tych okoliczności jest to, że urządzenia te zdecydowanie dłużej od innych i większym stopniu zachowują swoją cenę stanowiąc atrakcyjne propozycje dla tych, którzy niekoniecznie skłonni są do tego, by porywać się na zakup aktualnie najnowszych modeli. Jakkolwiek niektórzy dostrzegali w tym zakresie pewne wahania, to tak czy inaczej fakt ten pozostaje niezmienny od lat. Obecnie widać, że nawet flagowe modele Samsunga, który niestrudzenie walczy z licznymi konkurentami o utrzymanie pierwszeństwa w obszarze urządzeń na Androida, tracą na wartości nawet dwukrotnie szybciej niż iPhony.

Zadbamy o Twój telefon z korzyścią dla Ciebie

Warto dbać o swojego iPhona, przede wszystkim by móc cieszyć się nim jak najdłużej, ale także po to, by przy jego sprzedaży można było liczyć na dobrą cenę. Oznacza to konieczność chronienia go przed ryzykiem uszkodzeń mechanicznych, co nie wydaje się szczególnym kłopotem – dostępność wszelkiego typu obudów do tych telefonów jest bardzo szeroka, podobną nie mogą cieszyć się posiadacze wyrobów innych marek. Inna kwestia, jaką warto mieć na uwadze, to żywotność baterii, przy bardzo dzisiejszym wysokim zapotrzebowaniu telefonów na energię mająca bardzo duże znaczenie. Nawet jeśli nie mamy w zwyczaju odbywać częstszych podróży, warto więc rozważyć wyposażenie się w power bank, dzięki któremu uchronimy się przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora, które obecnie, w dobie konstrukcji litowo-jonowych powoduje jego szybkie zużycie.

A jeśli stary telefon już w jakimś zakresie niedomaga? Od tego jesteśmy my i nasz błyskawiczny serwis. Wymagający np. takiej naprawy, jak prosta wymiana szybki iPhone 7

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane