14-12-2020 10:41

Nie tylko iPhone’y. W serwisie Telefonarium naprawimy również uszkodzonego iPada

Urządzenia mobilne marki Apple cieszą się ogromną popularnością. Na zapowiedzi i premiery kolejnych generacji iPhone’ów czy iPadów niecierpliwie czekają liczni entuzjaści – to fakt, z którym nie sposób dyskutować. Natomiast kwestia awaryjności sprzętów spod znaku nadgryzionego jabłuszka budzi już znacznie więcej wątpliwości. Jeżeli Twój smartfon albo mały, przenośny komputer zaczynają szwankować, oddaj go w ręce fachowców z Telefonarium!

Tablety od Apple sprawiają najwięcej problemów w związku z delikatnymi szybkami i ekranem dotykowym

Niektórzy traktują iPady jako wypadkową pomiędzy iPhone’ami a Makami. I chyba coś w tym jest. Choć kolejne modele smartfonów stale zyskują nowe funkcjonalności, ulepszane są też ich wyświetlacze, to właśnie możliwości ekranu stanowią o pewnej przewadze tabletów w niektórych zastosowaniach. Najprostszy przykład: oglądanie filmu. Większa przekątna przy odpowiednio dużej rozdzielczości gwarantuje znacznie przyjemniejsze doznania. Dlatego jeśli zauważysz na ekranie jakąkolwiek rysę, pogorszenie jakości obrazu albo kłopoty z precyzyjnym sterowaniem, bezzwłocznie skontaktuj się z Telefonarium. Nasz punkt we Wrocławiu funkcjonuje normalnie. Wiele napraw realizujemy od ręki. W przypadku iPadów często wystarczą nam 2 godziny i sprzęt już jest gotowy do odbioru!

Serwis iPhone w Telefonarium pracuje pełną parą. Korzystamy z części zamiennych o jakości oryginałów

Każde zlecenie wykonujemy wyjątkowo starannie, korzystając z najlepszych dostępnych komponentów. Jako że nasza firma pracuje nader intensywnie, mamy preferencyjne warunki u dostawców podzespołów. Dzięki temu błyskawicznie uzupełniamy stany magazynowe, a Telefonarium może zaoferować Ci niezwykle atrakcyjny cennik. Nasz serwis iPhone – zajmujący się także iPadami – wyróżnia się i korzystnymi stawkami, i skutecznością napraw. Po krótkiej wizycie u nas Twój tablet lub smartfon będzie jak nowy! Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem świadczonych usług oraz wysyłania zapytań o pomoc fachowców.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane