27-07-2020 06:42

Serwis telefonu komórkowego? Zobacz, jakie czynniki wpływają na wysokość opłat za usługę!

Wypadki chodzą po ludziach. Nie ma się więc co dziwić, że serwisy telefonów komórkowych od lat cieszą się ogromną popularnością. Wszak każde uszkodzenie mechaniczne oznacza całkowitą utratę praw gwarancyjnych. Naprawa odpłatna staje się jedynym rozwiązaniem umożliwiającym dalsze korzystanie z ulubionego modelu smartfona. Zastanawiasz się jakie czynniki wpływają na finalną cenę usługi naprawy usterki urządzenia? Serwis Telefonarium rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Po pierwsze marka zepsutego urządzenia. Sprawdź, dlaczego za znany telefon zapłacisz więcej

Dlaczego serwis iPhone, Huawei czy chociażby Samsung z miejsca staje się droższy od naprawy zdecydowanie mniej rozpoznawalnych marek telefonów komórkowych? Ogromna powszechność wyżej wymienionych producentów nie ma bezpośredniego przełożenia na budżetowość wymiany uszkodzonych komponentów. Wręcz przeciwnie. Prestiżowe marki zazwyczaj stosują innowacyjne technologie przy produkcji wyświetlaczy bądź innych kluczowych elementów smartfona. Koszt samych części zamiennych bądź oryginalnej alternatywy jest wliczony w usługę serwisu. Mniej znani producenci, aby skutecznie zachęcić Klientów, mocno obniżają ceny nie tylko za urządzenie, ale również za same komponenty zamienne – o ile takie dostępne są w naszym kraju.

Po drugie dostępność części. W Telefonarium gwarantujemy konkurencyjne ceny za serwis

Wyposażenie magazynu z częściami zamiennymi serwisu telefonów komórkowych bezpośrednio przekłada się na prestiż tego typu miejsca. Telefonarium przykłada szczególną uwagę do tego, aby każda osoba mogła skorzystać z błyskawicznego serwisu na miejscu lub żeby czas wykonywanej usługi był maksymalnie skrócony. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjną cenę bez zwracania uwagi na to, jaki problem sprowadza Cię do serwisu. To także gwarancja ekspresowej naprawy, która cechuje się stosunkowo niskim współczynnikiem zgłaszanych reklamacji.

Po trzecie stopień zaawansowania naprawy. Pamiętaj, że serwis serwisowi nie jest równy

Uniwersalny serwis uszkodzeń mechanicznych nie ma prawa bytu we współczesnych placówkach wyspecjalizowanych w naprawie drobnej elektroniki użytkowej. Każdy producent stosuje zupełnie inne rozwiązania w kwestii montażu wyświetlacza, baterii czy nawet gniazda ładowania. Również sposób samego dostania się do wnętrz urządzenia może się zauważalnie różnić. Doświadczone w serwisie osoby doskonale wiedzą, jakim poziomem trudności charakteryzuje się wymiana szybki iPhone 7, a jak identyczna usługa wygląda w przypadku telefonu Huawei P9 Lite czy Samsung S9. Stopień zaawansowania demontażu starych oraz instalacji nowych komponentów jest czynnikiem mocno wpływającym na finalną cenę serwisu. Zwłaszcza jeśli mowa o błyskawicznej naprawie wykonywanej na miejscu.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane