16-03-2020 07:11

Uszkodzony smartfon? Poznaj kilka powodów, dla których warto go naprawić w Telefonarium

Współczesne telefony komórkowe charakteryzują się ogromną funkcjonalnością oraz podatnością na liczne uszkodzenia mechaniczne. Zdecydowana większość z usterek nie jest objęta gwarancją. Z tego powodu warto znać pogwarancyjny serwis, który kompleksowo zaopiekuje się Twoim sprzętem. Telefonarium cieszy się uznaniem wśród Klientów od wielu lat. Podejmujemy się każdej naprawy i maksymalnie wydłużamy żywotność drogocennej elektroniki. Przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z naszych usług. Zobacz, że serwis smartfona nie musi być kosztowny!

Wymiana szybki, naprawa akumulatora… Do Telefonarium możesz zgłosić się z każdą usterką!

Jako niezwykle doświadczeni eksperci, którzy serwisują drobną elektronikę użytkową od wielu lat, zajmujemy się naprawą niemalże wszystkich marek i modeli współczesnych telefonów. Zatrudniani przez nas specjaliści kompleksowo zaopiekują się Twoim urządzeniem. Wymiana szybki iPhone 7, baterii i gniazda ładowania w najpopularniejszych smartfonach nie stanowi dla nich żadnego problemu. Korzystamy wyłącznie z pierwszorzędnej jakości części zamiennych. W większości przypadków są to elementy oryginalne bądź wysokiej klasy zamienniki. Serwis na takich komponentach charakteryzuje się skutecznością. To właśnie dlatego Telefonarium może pochwalić się tytułem niekwestionowanego lidera naprawy na lokalnym rynku. Zamieszkujesz Wrocław lub okolice? Odwiedź nas i przekonaj się, że usterki w telefonach iPhone, Samsung, Huawei czy chociażby Xiaomi są dla nas prawdziwą bułką z masłem!

Ekspresowy serwis na miejscu i naprawa wysyłkowa. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania

Kompleksowa obsługa oraz profesjonalne podejście do tematu pogwarancyjnej naprawy telefonów. To właśnie takie czynniki wyróżniają Telefonarium na tle firm konkurencyjnych. Doskonale wiemy, jakie są oczekiwania współczesnego Klienta, który boryka się z problemem usterek w smartfonach. Z myślą o najbardziej zabieganych użytkownikach uruchomiliśmy błyskawiczne naprawy od ręki. Zdecydowaną większość awarii eliminujemy maksymalnie w kilkanaście minut, co sprawia, że nie musisz rozstawać się ze swoim urządzeniem na kilka dni roboczych. Chcesz skorzystać z naszych usług, ale nie zamieszkujesz Wrocławia lub okolic tego miasta? Uzupełnij specjalny formularz oraz zamów kuriera w dowolne miejsce na mapie Polski. Czas realizacji usługi zrobi na Tobie wrażenie!

Dokładną cenę, rodzaj użytych części oraz czas naprawy sprawdzisz bez wychodzenia z domu!

Z naszymi potencjalnymi Klientami zawsze gramy w otwarte karty. Nie mamy nic do ukrycia, a w celu maksymalnego przyśpieszenia realizacji dowolnej usługi wprowadziliśmy obszerny cennik na naszej stronie internetowej. Odwiedź specjalną zakładkę i przekonaj się, że serwis Twojego sprzętu może okazać się nie tylko błyskawiczny, ale również atrakcyjny pod względem finansowym.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane