05-10-2020 08:45

Uszkodzony telefon komórkowy? Serwis Telefonarium podpowiada, co należy z nim zrobić

Nieszczęścia chodzą po ludziach. Takie powiedzenie doskonale sprawdza się w branży drobnej elektroniki użytkowej. Uszkodzone telefony komórkowe to niemalże codzienność. Wśród niezwykle popularnych usterek jednym tchem można wymienić roztrzaskane wyświetlacze, zaniedbane baterie czy nawet zalania wnętrza urządzenia. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób zachowywać się po awarii? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, jakich błędów nie warto popełniać.

Panika jeszcze nikomu nie pomogła. Zachowaj zimną krew, która pomoże Ci oszczędzić gotówkę

Upuściłeś smartfon. Stało się. Ekran jest całkowicie rozbity i nie nadaje się do dalszego używania. Co powinieneś zrobić? Jako doświadczeni serwisanci podpowiadamy. Nie panikuj. Takie przypadki to praktycznie codzienność. Trafiło na Ciebie, ale to jeszcze nie koniec świata. Zdecydowanie jedną z najgorszych rzeczy, jaką możesz w takiej sytuacji zrobić, jest naprawa na własną rękę. Nigdy nie prowadzi ona do niczego dobrego, a pogłębienie usterki może skończyć się zwiększeniem kosztu naprawy. I to znacząco! Skontaktuj się z naszym serwisem Telefonarium. Na pewno Ci pomożemy.

Wybór rzetelnego serwisu telefonów pomoże Ci skutecznie wyeliminować problem

Uszkodzone urządzenie błyskawicznie powinno trafić na stoły specjalistów. Dobrą praktyką będzie sprawdzenie, ile może Cię kosztować ewentualna wymiana naruszonych komponentów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz cennik za serwis iPhone, Samsung oraz wielu innych renomowanych marek. Gramy z naszymi Klientami w otwarte karty i nie mamy nic do ukrycia. Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej naprawie nowoczesnych telefonów komórkowych. Poradzimy sobie z rozbitym wyświetlaczem, uszkodzonym akumulatorem, zalanymi komponentami czy nawet z nieco drobniejszymi usterkami, jak awaria gniazda ładowania lub gniazda słuchawkowego.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane