18-12-2023 12:00

Wymiana tylnej szybki telefonu iPhone

Wymiana tylnej szybki w telefonie iPhone to zadanie, które może wydawać się trudne, ale jest kluczowe dla zachowania estetyki i funkcjonalności urządzenia. W tym artykule omówimy, dlaczego warto rozważyć wymianę uszkodzonej tylnej szybki, jakie są opcje dostępne na rynku oraz jak wybrać najlepszy sposób naprawy, aby Twój iPhone wyglądał i działał jak nowy.

 

Ile kosztuje wymiana tylnej szybki telefonu iPhone w naszym serwisie?

Koszt wymiany tylnej szybki iPhone w naszym serwisie w mieście Wrocław zależy od kilku czynników, w tym głównie od modelu telefonu oraz jego specyfikacji, takich jak rozdzielczość ekranu. Każdy model iPhone’a ma swoje unikalne cechy konstrukcyjne, co wpływa na proces wymiany oraz na cenę samej szybki. Dlatego, aby otrzymać dokładną wycenę naprawy dla Twojego konkretnego modelu iPhone, najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem. Nasi specjaliści dokonają niezbędnej diagnozy i przedstawią Ci szczegółową ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wysokiej jakości części zamienne, aby Twój iPhone wyglądał i działał jak nowy po naprawie. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji oraz indywidualną wycenę.

Aktualizacja Apple iOS 16.1 beta 4

Ile trwa wymiana tylnej szyby w iPhone?

Czas wymiany tylnej szybki iPhone’a w naszym serwisie w mieście Wrocław zależy od kilku czynników, w tym od konkretnego modelu urządzenia oraz dostępności potrzebnych części. Zazwyczaj proces wymiany tylnej szybki lub całej obudowy iPhone’a zajmuje od kilku godzin do jednego dnia roboczego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką i efektywną obsługę, jednocześnie zachowując najwyższą jakość naprawy. Nasz zespół specjalistów dokładnie analizuje stan urządzenia i stosuje najlepsze techniki, aby wymiana była przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie. Dla dokładnego określenia czasu wymiany tylnej szybki lub obudowy w Twoim iPhone, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, starając się minimalizować czas oczekiwania naszych klientów.

Dlaczego warto wymienić tylną szybkę w telefonie?

Wymiana tylnej szybki w telefonie to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności i ochrony urządzenia. Uszkodzona tylna szybka może narazić wnętrze telefonu na zanieczyszczenia i wilgoć, co z czasem może prowadzić do poważniejszych uszkodzeń wewnętrznych komponentów, takich jak bateria czy płyta główna. 

Ponadto, pęknięcia mogą powiększać się w czasie, zwiększając ryzyko uszkodzenia innych części telefonu oraz niebezpieczeństwo skaleczenia się podczas użytkowania. Wymiana tylnej szybki zapewnia również utrzymanie oryginalnej wytrzymałości i struktury urządzenia, co jest ważne dla zachowania jego wartości oraz efektywności ochrony. W końcu, telefon z nienaruszoną i estetycznie wyglądającą obudową jest bardziej przyjemny w użytkowaniu i prezentuje się lepiej, co ma również wpływ na ogólne zadowolenie z korzystania z urządzenia. Potrzebujesz profesjonalnej naprawy tylnej szybki w iPhone? Skontaktuj się z nami, my zajmiemy się Twoim problemem.

Zapytaj o naprawę

Czas to pieniądz! Nie czekaj i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Jeśli bardzo Ci się spieszy - zadzwoń do nas:

518 754 794

Pola oznaczone (*) są wymagane